Wednesday - Jan 18, 2017

Fryzury

Fryzury damskie 2016. Modne fryzury dla kobiet na każdą okazję. Piękne fryzury ślubne, wieczorowe, na studniówkę, na imprezę, do pracy i na co dzień. Fajne fryzury krótkie, półdługie i długie. Niezależnie od tego czy masz krótkie włosy, długie czy półdługie. Planujesz całkowicie zmienić swoje uczesanie? Szukasz pomysłu na fryzurę dla swojego typu włosów? Tutaj znajdziesz wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, które pomogą Ci w doborze odpowiedniego uczesania. Zdjęcia upięć, loków, koków i warkoczy. Fryzury bob i wiele innych.

11 fryzur okolicznościowych

11 fryzur okolicznościowych

Fryzury okolicznościowe, to częsty kierunek poszukiwań kobiet, które z okazji jakiejś uroczystości czy ważnej imprezy chcą mieć modną fryzurę. W tym celu przeglądają dziesiątki, a nawet setki zdjęć szukając najlepszego dla siebie uczesania. W tej galerii znajdziecie 25 zdjęć 11-tu fryzur na wesele, Sylwestra, studniówkę, komunię czy inną okoliczność. Włosy długie i półdługie.

Upięcia ślubne dla blondynek

Upięcia ślubne dla blondynek

Upięcia ślubne należą do jednych z najpopularniejszych fryzur ślubnych. Są wygodne i pięknie się prezentują. Taką fryzurą można uzyskać naprawdę świetne efekty. Galeria ta, prezentuje zdjęcia upięć ślubnych z loków i włosów prostych, z welonem i bez welonu. Wprawdzie są to fryzury z blond włosów, jednak równie pięknie będą wyglądać u szatynek, rudych czy brunetek.