DZIAŁY
Przejdź do działu lub strony katalogu.
Schowaj okno, klikając zakładkę "Działy", ESC lub szary X.

MENU

MójAvon.pl

· Katalogi Avon
· Avon Focus
· Porady Kosmetyczne

Katalog Avon 2/2017

· Tytuł katalogu: Walentynki
· Obowiązuje: od 19 stycznia, do 8 lutego 2017
· Data (19.01.2017 – 08.02.2017)

Wybrane nowości

True Colour – w skałd linii True Colour wchodzi wydłużająco-odżywczy tusz do rzęs oraz szminka „Kolor i odżywienie. Tusz zawiera olejek arganowy i kokosowy, które znane są z właściwości odżywczych i pielęgnacyjnych. Z kolei szminka, zawiera olejek jojoba i miód, które znane są właściwości odżywczych i nawilżających. Oferta prezentowana jest na pierwszych stronach katalogu.
Zegarki Donan i Hartley – Donan, to męski zegarek z czarną tarczą i czarnym, gumowym paskiem. Z kolei Hartley, to damski zegarek, który dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Zegarek Donan kosztuje 64,99 zł, a Hartley 54,99 zł. Zdjęcia produktów możecie obejrzeć na stronach 18 i 19.
Avon Pure – to woda toaletowa dla kobiet z kategorii świeżo-kwiatowej. Zapach ten powrócił do oferty na Wasze życzenie. Znajdziecie w nim nuty frezji, kwiatów wiciokrzewu, konwalii oraz herbaty brzoskwiniowej. Dostępny jest w cenie premierowej 24,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronie 39.
Perceive i Little Black Dress – te wody perfumowane są Wam dobrze znane. Dostępne są w ofercie Avon od lat. Niegdyś jako wody toaletowe, a od jakiegoś już czasu jako wody perfumowane. Miłośniczki tych zapachów może zainteresować fakt, że dostępne są teraz w większych pojemnościach, 100 ml. Każdy z nich możecie nabyć za 64,99 zł.
Pędzle – pędzle do makijażu Avon zyskały teraz nowy, ekskluzywny charakter i ergonomiczny kształt. Trzeba przyznać, że prezentują się znacznie lepiej niż ich dotychczasowe odpowiedniki. Oceńcie sami zaglądając na strony 70-71. Nowy wygląd otrzymały pędzle do: cieni, ust, pudru, podkładu, brwi, różu, konturowania i eyelinera.
Avon Man – w linii Avon Man pojawiła się nowa woda toaletowa dla mężczyzn. Zapach należy do kategorii owocowo-drzewno-orientalnej. Zapach o pojemności 75 ml możecie nabyć w cenie premierowej 45,99 zł. Dostępny jest również w zestawie z dezodorantem w sprayu do ciała oraz żelem do mycia ciała i włosów. Na tym nie koniec nowości w tej linii. W tej samej linii pojawiły się również żel do golenia i balsam po goleniu Rugged Adventure. Po szczegóły odsyłam na koniec katalogu.

Rating: 4.0. From 306 votes.
Please wait...

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Polub i obserwuj :)

Udostępnij na:

Katalog Avon 2/2017 | Walentynki | 19.01.17 - 08.02.17

Katalog Avon 2-2017 - tytuł "Walentynki" - obowiązywać będzie od 19 stycznia, do 8 lutego 2017 roku. Poznaj nowości i promocje tego Walentynkowego wydania.

Link na stronę i RSS-Feed×