[tab:Katalog 4-2014]

katalog-avon-42014 Wstaw okładkę na swój blog lub stronę →
[poll id=”27″]
[widgets_on_pages id=”Reklama”]

· Wydanie: Katalog Avon 4-2014
· Tytuł katalogu: Przedwiośnie
· Obowiązuje: od 6 do 26 marca 2014
· Data: 06.03.2014 – 26.03.2014
· Katalog oceniam na: [starrater tpl=44 size=’24’]

Jeśli po kliknięciu w poniższy przycisk, katalog nie otworzy się w pełnym, nowym oknie, kliknij tutaj.

Otwórz: Katalog Avon 4-2014

[tab:Wybrane nowości]

004 Aero Volume
To właśnie ten produkt zobaczycie na okładce katalogu. To największa nowość tego wydania. Aero Volume, to nowy tusz do rzęs, którego formuła zawiera cząsteczki wypełnione powietrzem, co sprawia, że rzęsy są pogrubione, a jednocześnie lekkie i uniesione. Dodatkowo szczoteczka o unikalnym kształcie z długimi i miękkimi włóknami unosi rzęsy i równomiernie pokrywa je tuszem. Tusz dostępny jest w trzech odcieniach koloru czarnego: blackest black, black i brown black. Przy zakupie tuszu w prezencie otrzymacie ulotkę z próbką nowego zapachu Avon Fleur, który pojawi się w katalogu 5-2014. Tusz możecie zamówić za 17,99 zł. Ofertę znajdziecie na pierwszych stronach katalogu.

006 Damskie Torby
Kolejne z nowości, które znajdziecie tuż za ofertą tuszu Aero Volume, to dwie damskie torby, Papper i Loren. Ta pierwszą możecie zamówić w cenie 49,99 zł, natomiast drugą za 59,99 zł. Warunkiem zakupu wybranej torby w tych cenach jest dokonanie zakupów w katalogu na kwotę minimum 17,99 zł. Ofertę, zdjęcia toreb oraz ich opis znajdziecie na stronach 6-7. Przy okazji dodam, że w komentarzu poniżej możecie napisać, która torba podoba Wam się bardziej: Pepper czy Loren. To nie jedyne nowości wśród damskich torebek. Więcej nowych „torebkowych” nowości znajdziecie w katalogu.

012 Satynowy lakier do paznokci
Przeszkadza Ci połysk na pomalowanych paznokciach? Czy może lubisz połysk, ale od czasu do czasu chciałabyś zrezygnować z połysku? Satynowy lakier do paznokci, to kolejna nowość tego wydania. Na swój zwykły lakier nakładasz warstwę satynowego lakieru Avon, dzięki czemu uzyskasz efekt satynowego koloru. Jak to się prezentuje możesz sprawdzić na stronie 13. Lakier dostępny jest w cenie 11,99 zł.

018 Advance Techniques
Dawno nie było tak dużej nowości w dziele kosmetyków do pielęgnacji włosów. Linia Advance Techniques powiększyła się o serię kosmetyków dodających włosom objętości. Produkty te przeznaczone są do włosów cienkich. Zawierają polimery kolagenu, które wnikają w łuskę włosa, wypełniając ją i dodając objętości. Są to trzy nowe produkty: szampon „24-godzinna objętość”, odżywka „24-godzinna objętość” i spray do włosów „24-godzinna objętość”. Opinie konsumenckie wykazały, że przy jednoczesnym stosowaniu szamponu i odzywki, włosy mogą zwiększyć swoją objętość nawet o 39%. Ceny szamponu i odżywki wynoszą po 8,99 zł każdy, natomiast spray możecie nabyć za 10,99 zł. Ofertę znajdziecie na stronach 18-19.

054 Today Tomorrow Always In Bloom
W dziale „Perfumeria” mamy powrót. W ofercie Avon pojawił się zapach Today Tomorrow Always In Bloom. Jak pisze wydawca katalogu, zapach wrócił do oferty na specjalne życzenie klientek. Today Tomorrow Always In Bloom, to woda perfumowana dla kobiet z kategorii kwiatowo-drzewno-piżmowej. Wśród nut zapachowych znajdziecie m.in.: kwiat pomarańczy, strelicję i kwiat frangipani. Zapach o pojemności 30 ml dostępny jest w cenie premierowej, która wynosi 55 zł.

060 Utrwalający spray do makijażu
Przypuszczam, że ta nowość zwróci Wasza uwagę. Jeśli chodzi o podkłady do twarzy czy tusze do rzęs, to jeśli pojawiały się nowości, to dotyczy tej samej grupy produktów, a więc tuszy lub podkładów. Różnica była w składzie, zastosowanej formule czy szczoteczce. Spray utrwalający do makijażu wprowadził nową grupę produktów w kosmetykach do makijażu w ofercie Avon. Spray zawiera witaminy A, C i E. Nie wysusza skóry i nie pozostawia tłustej warstwy. Mgiełka po rozpyleniu tworzy na twarzy niewidoczna i niewyczuwalną warstwę utrwalającą makijaż. Przy zakupie dowolnego produktu ze stron 4-5, 10-13 lub 62-89, spray możecie nabyć za 14,99 zł. Cena regularna produktu wynosi 32 zł.

Pamiętajcie, że są to tylko wybrane nowości, a ze wszystkimi nowościami możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym na naszej stronie.

[tab:Wybrane oferty]

016 Koloryzująco-nawilżający krem na dzień SPF 20
Jeśli lubicie kosmetyki z linii Solutions być może zainteresuje Was oferta ze stron 16-17. Prezentowany jest tam koloryzująco-nawilżający krem na dzień z filtrem SPF 20 z linii Solutions. Krem nadaje skórze zdrowy koloryt i dopasowuje się do każdego odcienia skóry. Przy zakupie dowolnego produktu z katalogu, krem będziecie mogły zamówić za 9,99 zł.

020 Little Black Dress
Miłośniczki zapachu little black dress z pewnością zainteresuje oferta ze stron 20-21. Prezentowana jest tam oferta na wodę perfumowaną dla kobiet z little black dress. Tę kwiatowo-orientalno kompozycję o pojemności 50 ml możecie zamówić za 39,99 zł.

Jeśli interesuje Ci miniwersja tego zapachu, to również jest dostępna w promocji razem z Incandessence i Far Away. Na stronach 32-33 dostępne są zestawy miniwersji zapachów little black dress, Incandessence i Far Away razem dezodorantami antyperspiracyjnymi w kulce w cenie 27,99 zł za zestaw. Są to miniwersji zapachów, więc ich pojemność wynosi 30 ml.

034 Roletki zapachów
Pisząc o ofertach promocyjnych nie sposób pominąć tej oferty. Na stronach 34-35 prezentowana jest oferta na roletki zapachów: Little Black Dress, Pur Blanca, Far Away, Perceive oraz Incandessence. Cena perfumetek wynosi 7,49 zł każda. Aby móc skorzystać z tej oferty należy dokonać zakupu dowolnego produktu z katalogu. Roletki mają pojemność 9 ml.

084 Szminka „Usta w pełni”
Na stronach 84-85 prezentowana jest oferta na szminkę „Usta w pełni”. Szminka zawiera retinol i kolagen aby optycznie powiększyć usta. W tym wydaniu katalogu możecie ją zamówić za 12,99 zł. Dostępna jest w ośmiu odcieniach. Na tych samych stronach prezentowana jest również oferta na błyszczyk optycznie powiększający usta.

Pamiętajcie, że są to tylko wybrane oferty promocyjne, a z całością oferty możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym na naszej stronie.

[tab:END]

Rating: 4.3. From 105 votes.
Please wait...

Katalog Avon 4-2014

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Polub i obserwuj

Zapisz się do newslettera, a poinformujemy Cię o udostępnieniu najnowszego katalogu Avon 11/2018.

Polub i obserwuj :)

Udostępnij na:

Katalog Avon 4-2014 | Przedwiośnie | 06.03-26.03

Katalog Avon 4-2014, o tytule "Przedwiośnie" obowiązywać będzie od 6 do 26 marca 2014 roku. Poznaj ofertę czwartego wydania w katalogu online.

Link na stronę i RSS-Feed×