[creativ_accordion][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”info-sign” heading=”Katalog Avon 7-2014″ onload=”open”]
[creativ_button url=”?e=katalog” icon=”external-link” label=”Otwórz: Katalog Avon 7/2014″ colour=”theme” colour_custom=”#ef0eef” size=”large” edge=”straight” target=”_blank”]
· Tytuł katalogu: Majówka
· Obowiązuje: od 8 do 28 maja 2014
· Data: 08.05.2014 – 28.05.2014
[poll id=”30″]
[/creativ_toggle][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”list-ul” heading=”Wybrane nowości i oferty” onload=”closed”]
WYBRANE NOWOŚCI

004 Żelowy lakier do paznokci
To nie tylko największa nowość wśród kosmetyków kolorowych, ale także największa nowość siódmego wydania katalogu Avon. Żel nadaje intensywny kolor już po nałożeniu jednej warstwy. Nadaje paznokciom połysku. Charakteryzuje się trwałością i gładkością powierzchni nadawanej paznokciom. W ofercie tego wydania, za jeden lakier do paznokci zapłacisz 12,99 zł, natomiast kupując dwa lakiery, zapłacisz 19,98 zł. Ofertę znajdziecie na pierwszych stronach katalogu.
036 Mgiełki zapachowe do ciała
Mgiełki zapachowe, to chyba jeden z najdłużej utrzymujących się produktów w ofercie Avon. W ostatnim czasie, oferta mgiełek zapachowych została rozbudowana i jak pokazuje to wydanie katalogu, w dalszym ciągu jest rozbudowywana o nowe zapachy. W ofercie pojawiły się nowe mgiełki zapachowe znanych już Wam zapachów: Passion Dance, Pur Blanca oraz Celebre. Mgiełka Passion Dane należy do kategorii kwiatowo-szyprowej, Pur Blanca do kategorii ozonowo-kwiatowej, a Celebre do kategorii kwiatowo-owocowej. Mgiełki o pojemności 100 ml możecie nabyć w cenie regularnej wynoszącej 26 zł lub jeśli zamówicie dowolny produkt z katalogu w promocji „To będzie Twój hit” za 12,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronach 36-37.
038 TTA Together Edycja Limitowana
Stronę po ofercie na w/w mgiełki zapachowe, znajdziecie kolejną nowości. To woda perfumowana dla kobiet z kategorii kwiatowo-piżmowej, Today Tomorrow Always Together w Edycji Limitowanej. Zapach o pojemności 30 ml możecie nabyć w cenie premierowej, która wynosi 55 zł. Oferta prezentowana jest na stronie 39.
Rozświetlający-antystresowy podkład w pudrze
Tę nowość znajdziecie na stronie 75. Podkład rozświetla skórę, poprawia jej koloryt i kondycję. Kosztuje 26,99 zł. Dostępny jest w dwóch odcieniach. Opakowanie z pudrem ma również lusterko, co ułatwia aplikację kosmetyku jeśli nie macie dostępu do lustra. Na tej samej stronie dostępny jest również pędzel do pudru w cenie 24,99 zł.
078 Zmywacz we flamastrze
Zapewne nie raz musiałyście dokonywać korekty po malowaniu paznokci i usuwać nadmiar lakieru wokół nich. Było to nieco czasochłonne i niewygodne zajęcie. Z nowym zmywaczem do paznokci w postaci flamastra może to być łatwiejsze. W tym wydaniu katalogu w ofercie pojawił się zmywacz we flamastrze. Przy jego użyciu może precyzyjnie usunąć nadmiar lakieru wokół paznokci. Zmywacz kosztuje 19,99 zł, a jego ofertę znajdziecie na stronie 79.

WYBRANE PROMOCJE
008 Kosmetyczka
Jeśli nie masz jeszcze kosmetyczki lub jeśli już posiadasz, ale chciałabyś ją zmienić na stronie 8 prezentowana jest oferta na oryginalne kosmetyczki Avon zapinane na suwak, dostępne w kolorach ciemnoróżowym i turkusowym. Kosmetyczkę możecie zamówić za 9,99 zł jeśli dokonacie zakupu dwóch dowolnych produktów z katalogu ze stron 9-19, 60-81.

022 Pur Blanca Blush i Elegance
Jesteś wielbicielką zapachów Pur Blanca Blush lub Pur Blanca Elegance? Jeśli tak, może zainteresować Cię oferta promocyjna prezentowana na stronach 22-23. Wydając 19,98 zł na zakupy w katalogu, każdy z tych zapachów będziecie mogły zamówić za 19,99 zł. To cena o 65% niższa w stosunku do ceny regularnej. Oferta wydaje się szczególnie atrakcyjne dla osób, które planują również inne zakupy w katalogu przekraczające wspomnianą kwotę niecałych 20 zł.

042 Outspoken by Fergie
Kolejna wyróżniona oferta promocyjna również dotyczy zapachów dla kobiet. Promocja dotyczy wód perfumowanych dla kobiet z linii Outspoken by Fergie. Zapachy: Outspoken, Outspoken Fresh oraz Outspoken Intense dostępne są w cenie 55 zł każdy. Oferty szukajcie na stronach 42-43.

090 Peelingi i maseczki Planet Spa
Ciekawie prezentuje się oferta ze ston 90-91. Znajdziecie na nich całą gamę maseczek Avon z linii Planet Spa. Każdą z maseczek możecie nabyć w cenie 9,99 zł. Oprócz maseczek, na stronach prezentowana jest również oferta na nowe peelingi do twarzy Planet Spa. Wśród peelingów dostępne są: głęboko oczyszczający peeling do twarzy, peeling gommage z minerałami z Morza Martwego oraz peeling gommage z chińskim żeń-szeniem. Wśród maseczek dostępne są: odświeżająca maseczka do twarzy, rewitalizująca maseczka do twarzy, nawilżająca maseczka do twarzy, głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy, maseczka do twarzy Sekrety Egiptu, oczyszczająca maseczka do twarzy z glinką oraz rewitalizująco-wygładzająca maseczka do twarzy.

[/creativ_toggle][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”book” heading=”Okładka” onload=”closed”]
katalog-avon-152014

[/creativ_toggle][/creativ_accordion]

Rating: 4.3. From 102 votes.
Please wait...

Katalog Avon 7-2014

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Polub i obserwuj

Zapisz się do newslettera, a poinformujemy Cię o udostępnieniu najnowszego katalogu Avon 11/2018.

Polub i obserwuj :)

Udostępnij na:

Katalog Avon 7-2014 | Majówka | 08.05 - 28.05

Katalog Avon 7-2014, o tytule "Majówka" obowiązywać będzie od 8 do 28 maja 2014 roku. Poznaj ofertę siódmego w 2014 roku wydania katalogu Avon online.

Link na stronę i RSS-Feed×