Nowości

Modelujący żel do biustu z linii SOLUTIONS

SOLUTIONS bust shape, to modelujący żel do biustu ze znanej linii kosmetyków Avon SOLUTIONS. Żel jest nowością katalogu Avon 3-2013, który zacznie obowiązywać w lutym, a dokładnie od 7-ego lutego br. Jego zadaniem jest przywrócić piersiom jędrność, krągłość, gładkość i napięcie.

CITY RUSH dla Niego

Zapach CITY RUSH, a przynajmniej jego nazwa jest już Wam zapewne znana. W katalogu 15-2012, woda perfumowana CITY RUSH dla Niej była największą nowością. Zapach ten miał również swoją kampanię reklamową w mediach. CITY RUSH dla Niego, to woda toaletowa dla mężczyzn z kategorii drzewno-kwiatowej-piżmowej. Po raz pierwszy, w ofercie Avon zapach ten pojawił się w katalogu 16-2012. Nie była to jednak tak mocno promowana nowość jak miało to miejsce w przypadku zapachu dla kobiet. Tutaj przeczytasz nieco informacji o tym zapachu, kategorii zapachowej, do której należy oraz o nutach zapachowych tego produktu.

CITY RUSH dla Niej

CITY RUSH dla Niej, to nowość katalogu AVON 15-2012. Wprawdzie katalog ten już nie obowiązuje, jednak oferta na ten zapach dla kobiet w następnych katalogach pozostaje aktualna. Zapewne słyszeliście o tym zapachu, bowiem promowany był w kampanii reklamowej. W telewizji mogliście widzieć spoty reklamowe promujące CITY RUSH. Twarzą i ambasadorką zapachu została aktorka i top modelka Milla Jovovich. Więcej o zapachu CITY RUSH dla Niej, przeczytasz w dalszej części tego wpisu.

Nowości katalogu AVON 12-2012

Od 16 sierpnia br. obowiązywać będzie oferta katalogu Avon 12-2012. Oferta obowiązywać będzie do 5 września 2012 roku. W dalszej części tego wpisu możecie zapoznać się z nowościami tego wydania, a jest ich dość sporo. Wśród nowości tego katalogu znajdziecie m.in.: pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs Super Drama, wodę perfumowaną dla kobiet VIVA by Fergie, preparat rozjaśniający paznokcie, linia kosmetyków dla niemowląt AVON baby oraz nowe produkty w linii produktów SOLUTIONS.

Nowości katalogu AVON 9-2012

W katalogu Avon 9-2012 znajdziecie kilka nowości, o których możecie przeczytać w dalszej części tego wpisu. Należą do nich m.in.: nowa linia kosmetyków do makijażu AVON GLOW, szminka "Usta pełni", zapach dla mężczyzn Centre Action oraz żel pod prysznic Tropics w dużej butelce XXL o pojemności 750 ml. Oferta tego wydania katalogu obowiązuje od 14 czerwca do 4 lipca 2012 roku.

Polub i obserwuj

Zapisz się do newslettera, a poinformujemy Cię o udostępnieniu najnowszego katalogu Avon 11/2018.

Polub i obserwuj :)

×