MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 1/2024 styczeń

Avon Focus 1-2024 styczeń Magazyn Avon Focus 1/2024 styczeń obowiązywać będzie w kampanii katalogu 1/2024, a więc przez cały styczeń 2024 roku. Jak już mogłaś przeczytać w poprzednim wpisie dotyczącym styczniowego wydania magazynu Focus, jedną z największych nowości katalogu 1/2024 będzie rozświetlający krem pod oczy z kompleksem C. Produkt ten powiększa linię kosmetyków Complex C, która gości w ofercie Avon już jakiś czas. Z prezentowanych informacji dowiesz się jaki uzyskasz rabat przy zakupie ilościowym kosmetyków z Complex C. Możesz też zamówić próbki tych produktów. Ze szczegółami oferty zapoznasz się na stronach 2-6.

Nowości z katalogu 2/2024

W focusie możesz zapoznać się z Demo nowościami z kolejnej kampanii. W lutowym wydaniu katalogu z pewnością nie zabraknie ofert związanych z Walentynkami. Oto kilka znanych już nowości na luty.

MUSK METROPOLITANO – Linia wód toaletowych dla mężczyzn MUSK, powiększy się o nowy zapach. Zapach ten, to nowość, która pojawi się w lutowej edycji katalogu. Należy do kategorii aromatyczno-drzewnej i znajdziesz w nim nuty liści cedru, olejku cyprysowego oraz akord Urban Jungle.  Jeśli przed zakupem chcesz go wypróbować, możesz to zrobić zamawiając próbki tej wody toaletowej zapachu. Szczegóły na stronie 45.

LOV|U – Linia zapachów dla kobiet powiększyła się o kolejny zach z tej serii. LOV|U Connected, to nowa woda perfumowana dla kobiet, w której znajdziesz nuty mandarynki, róży i drewna sandałowego. Zapach może zamówić osobno lub w zestawie. Szczegóły sprawdzisz na stronie 47.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 1/2024 na styczeń | mójavon.pl

Magazyn dla konsultantek i konsultantów Avon Focus 1/2024, który obowiązywać będzie w styczniowej kampanii katalogu 1/2024.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]