MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 2/2024 luty

Avon Focus 2-2024 luty Magazyn Avon Focus 2/2024 luty obowiązywać będzie w kampanii katalogu 2/2024, a więc przez cały luty 2024 roku. Oprócz informacji o planach rabatowych znajdziesz w nim nieco Walentynkowych akcentów, outletowe wyprzedaże oraz demo nowości z kolejnej kampanii. Na okładce i pierwszych stronach lutowego magazynu focus, zaprezentowano nową wodę perfumowana dla kobiet LOV|U Connected z kategorii kwiatowo-orientalno-owocowej. Z kolei pierwsza strona działu „Outlet” prezentuje męskie wody toaletowe ze znanej linii Maxime. Oferta obejmuje zapachy Maxime i Maxime Icon dla Niego oraz żel pod prysznic Maxime Icon. Szczegóły znajdziesz na stronie 18.

Nowości z katalogu 3/2024

W focusie możesz zapoznać się z Demo nowościami z kolejnej kampanii. W marcowym katalogu z pewnością nie zabraknie ofert związanych z Dniem Kobiet. Oto kilka znanych już teraz nowości na marzec.

Podkład-serum 3w1 oraz szminki z kwasem hialuronowym – Miłośniczki makijażu z pewnością zainteresują się tymi kosmetykami. W ofercie marcowego katalogu pojawi się podkład-serum 3w1, matowa szminka z kwasem hialuronowym Hydramatic Matte oraz lśniąca szminka z kwasem hialuronowym Hydramatic Shine. Szczegóły możesz sprawdzić na kilku ostatnich stronach magazynu.

Senses Essence – Linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Senses powiększyła się o produkty Essence o zapachu liści geranium i pomarańczy. Kosmetyki te możesz zamówić w zestawie lub osobno. Ofertę znajdziesz na stronach 38-39 i obejmuje stępujące produkty: mydło do rąk w płynie, lotion do rąk oraz eliksir do kąpieli i pod prysznic. Linię Essence wyróżnia ładna, ciemnobrązowa butelka z czarną etykietą. Butelka niemal w całości, została wykonana z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Today Tomorrow Always Everlasting – Zapach ten, chyba jest najciekawszą nowością tego magazynu. Wprawdzie, ta woda perfumowana dla kobiet oficjalnie pojawi się dopiero kwietniowym katalogu Avon 4/2024, to jednak już teraz możesz poznać ten zapach i zamówić go w flakoniku o pojemności 50 ml w cenie 55,99 zł. Zapach należy do kategorii kwiatowej i znajdziesz w nim kojące nuty mleka migdałowego, kwiatów migdałowca, neroli oraz piżma. Szczegóły oferty na stronie 41.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 2/2024 na luty | mójavon.pl

Magazyn dla konsultantek i konsultantów Avon Focus 2/2024, który obowiązywać będzie w lutowej kampanii katalogu 2/2024.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]