MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 3/2024 marzec

Avon Focus 3-2024 marzec Magazyn Avon Focus 3/2024 marzec obowiązywać będzie w kampanii katalogu 3/2024, a więc przez cały marzec 2024 roku. W tym wydaniu magazynu Focus pojawiło się sporo ciekawych nowości. Premiera miesiąca prezentowana jest już na samej okładce magazynu. Miłośniczki zapachów z linii TTA z pewnością zainteresuje nowy zapach Everlasting. Z kolei fanki kolorowych paznokci, z pewnością zainteresują nowe odcienie lakieru do paznokci Crushed Crystals, które dostępne będą w następnym wydaniu katalogu Avon.

Najgorętsza premiera miesiąca z pewnością zwróci uwagę nie jednej z Was. Podkład-serum 3 w 1 zyskał nie tylko nowy wygląd, ale także powiększyła się paleta dostępnych odcieni, które zamówisz teraz również w formie próbek. Możesz więc lepiej dopasować najlepszy dla siebie odcień przed zakupem pełnowymiarowego produktu. Do palety 12 kolorów matowej szminki Hydramatic Matte dołączają 3 nowe odcienie. Pojawiła się też nowa, lśniąca szminka Hydramatic Shine, która podobnie jak matowa wersja, dostępna jest w 15-tu lśniących kolorach. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach magazynu.

Nowości z katalogu 4/2024

W focusie możesz zapoznać się z Demo nowościami z kolejnej kampanii. W kwietniowym katalogu pojawi się kilka ciekawych nowości.

TTA Everlasting – Prawdopodobnie będzie, to największa lub jedna z największych nowości kwietniowego katalogu Avon. Popularna linia wód perfumowanych Today Tomorrow Always powiększy się o kwiatowy zapach Everlasting. Znajdziesz w nim kojące nuty mleka migdałowego, kwiatów migdałowca, neroli i piżma. Zapach możesz nabyć osobno lub w zestawie z perfumetką i kremem do rąk z tej samej serii. Szczegóły na stronie 47.

Anew – Linia kremów przeciwzmarszczkowych Anew powiększy się nowy odmładzająco-wzmacniający krem, którego formuła zawiera 10x więcej Protinolu w porównaniu do pozostałych kremów nawilżających Anew. Krem ten będzie stanowić uzupełnienie oferty Anew, który ma już w ofercie popularne serum z Protinolem. Szczegóły możesz sprawdzić na stronie 45.

Crushed Crystals – Paleta kolorów lakierów do paznokci Crushed Crystals powiększy się o 4 nowe odcienie. Formuła lakieru zawiera mikrokryształki dla uzyskania efektu 3D. Różne odcienie lakieru można ze sobą łączyć dla uzyskania unikalnego, matowo-brokatowego efektu.

 

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 3/2024 na marzec | mójavon.pl

Magazyn dla konsultantek i konsultantów Avon Focus 3/2024, który obowiązywać będzie w marcowej kampanii katalogu 3/2024.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]