MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 4/2021 kwiecień

Magazyn Avon Focus 4/2021 obowiązywać będzie w kampanii katalogu 4/2021 czyli przez cały kwiecień. W tym wydaniu Focusa możesz nabyć wodę perfumowaną dla kobiet Avon Luck lub wodę toaletową dla mężczyzn z tej samej linii, za 5,99 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest wykonanie zakupów z katalogu Avon 4/2021 za minimum 250 zł (str. ). W zakupach tych musi się znaleźć nowość z kwietniowego wydania katalogu. Przynajmniej 1 szminka „Ultra Kremowa” lub 1 szminka „Ultra Matowa”. Szczegóły możesz sprawdzić na stronie 4 gazetki.

Między 1 a 14 kwietnia, jako konsultantka czy konsultant Avon, możesz zamówić wybrane kosmetyki w cenie 10 zł niższej niż w katalogu. Aby skorzystać z promocji, musisz zamówić minimum 2 kosmetyki. Możesz zamówić nie więcej niż 50 kosmetyków. Szczegóły na stronie 5. Ofertą objęte są:

  • luksusowy krem odmładzający Anew z Protinolem;
  • profesjonalne serum przeciwzmarszczkowe z 1,5% kwasem hialuronowym;
  • woda perfumowana Far Away Glamour;
  • woda perfumowana Maxima dla Niej;
  • wody perfumowane dla mężczyzn, Segno, Segno Visionary i Segno Success;

Z pewnością kojarzysz linię kosmetyków do makijażu LUXE. Być może jest to Twoja ulubiona linia kosmetyków lub masz jakiś ulubiony kosmetyk z tej serii. Jeśli tak, pewnie ucieszy Cię wiadomość, że linia ta, w katalogu Avon 5/2021 powiększy się o dwa nowe produkty – szminkę z serum do ust oraz samo serum do ust (str. 41).

Z modowych nowości demo, warto wyróżnić szal i apaszkę prezentowane na stronie 42. Zarówno apaszka jak i szal mają wzór kwiatowy i dostępne są w kolorach niebieskim i różowym. Stronę dalej, znajdziesz dwie kolejne demo nowości. Damskie zegarki Millie oraz Lucie. Zegarek Millie dostępny jest w kolorach złotym i srebrnym z metalową bransoletą. Zegarek Lucie – podobnie jak Millie – również dostępny jest w kolorze złotym i srebrnym. Od Mille różni się nie tylko kształtem, ale także tarczą i paskiem. W Lucie, tarcza i pasek zegarka są w kolorze pastelowym. Zdjęcia zegarków i ich ceny możesz sprawdzić na stronie 43.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 4/2021 - Kwiecień | mójavon.pl

Magazyn Avon Focus 4/2021 obowiązywać będzie w kampanii katalogu 4-2021. Serum do ust oraz szminka z serum do ust z linii LUXE, to jedna z kilku demo nowości.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]