MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 5/2021 maj

Avon focus 5/2021 onlineMagazyn Avon Focus 5/2021 obowiązywać będzie w kampanii katalogu 5/2021 czyli przez cały maj. Pierwsze promocje tego wydania znajdziesz na początku magazynu i dotyczą zestawów kosmetyków Encanto Fascinating oraz Maxima. Te pierwsze będziesz mogła nabyć za 19,99zł, natomiast drugie za 35,99 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupów w każdym promocyjnym tygodniu majowego katalogu na kwotę minimum 200 zł. Promocja na Encanto, obowiązywać będzie w pierwszym tygodniu maja (1-7.05) i obejmuje balsam do ciała, nawilżający krem do rąk oraz nawilżający żel pod prysznic. Z kolei promocja na Maxima obowiązywać będzie w drugim tygodniu maja (8-14.05) i obejmuje balsam do ciała dla Niej oraz wodę perfumowaną Maxima dla Niej. Szczegóły promocji możesz sprawdzić na stronie 5.

Na stronie 10, możesz zapoznać się z ofertą rabatową na kosmetyki z linii LUXE. Kupując minimum 3 kosmetyki z oferty LUXE, możesz uzyskać rabat w wysokości 40%. Oferta obejmuje kosmetyki do makijażu LUXE ze stron 98-105 z majowego katalogu. W dziale „Outlet” znajdziesz m.in. kosmetyki do pielęgnacji włosów z linii Advanced Techniques (str. 23), sukienkę ołówkową Angela (str. 31) oraz bieliznę modelującą (str. 33).

W tym wydaniu magazynu Avon Focus warto wyróżnić dwie demo nowości. Pierwsza z nich, to woda perfumowana dla kobiet Rare Flowers Solar Narcissus (str. 38). W zapachu tym znajdziesz nuty narcyza, liści fiołka oraz piżma. Możesz też wypróbować zapach zamawiając jego próbki z ulotką (str. 34). Linia zapachów Rare obejmuje: Rare Pearls, Rare Gold, Rare Flowers Night Orchid oraz nowy Rare Flowers Solar Narcissus. Drugą nowością jest krem nawilżający aktywujący witaminę D z linii Anew (str. 47). Również wśród kosmetyków dla mężczyzn pojawiły się nowości. Jedną z nich jest woda toaletowa dla mężczyzn Wild Country Spirit, w której znajdziesz nuty dzikiej szałwii i bursztynu oraz akord skórzanego siodła (str. 39). Zapach ten powiększa linię Wild Country, w której aktualnie dostępne są jeszcze: Wild Country (kolendra, lawenda szerokolistna, nuty skóry) i Wild Country Freedom (francuska lawenda, krzew indygo, akord petrichor). Nowy zapach możesz zamówić za 29,99 zł lub w zestawie składającym się z trzech zapachów Wild Country za 75 zł. Jeśli chcesz je najpierw wypróbować, możesz zamówić ich próbki w cenie 2 zł lub karty zapachowe (zapach Freedom).

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 5/2021 | mójavon.pl

Avon Focus 5-2021, majowe wydanie magazynu dla konsultantek i konsultantów.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]