MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 5/2022 – maj

Avon focus 5-2022 maj Magazyn Avon Focus 5/2022 maj obowiązywać będzie w kampanii katalogu 5-2022, a więc przez cały maj. Co ciekawego czeka na Ciebie w tym wydaniu magazynu? W tym focusie, dział „super produktów” zawiera sporo zapachów. Znajdziesz w nim m.in.: wodę perfumowaną TTA This Love o pojemności 50 ml w zestawie z pefumetką tego samego zapachu, wody perfumowane HerStory i HerStory Insires oraz zapachy Attraction dla Niej i dla Niego. Oprócz zapachów, w dziale tym dostępne są również maseczki, kremy i serum z linii Anew.

Wyróżnione z „outletu”

Na samym początku działu „Outlet”, znajdziesz ofertę na nawilżający żel do rąk z linii Avon Care. Nawilżającą formułę żelu stosuje się bez spłukiwania. Zawiera glicerynę, nie zawiera alkoholu. Dostępny jest w cenie netto 4,99 zł. Ofertę znajdziesz na stronie 18. Warto również zwrócić uwagę na ofertę zapachów Attraction One Intense z nutami kardamonu i kawy oraz Attraction One Fresh z nutami figi i drewna cedrowego. W „outlecie” pojawiła się również linia kosmetyków mark Oh So Tokyo. Ofertą zostały objęte: baza pod makijaż, cień do powiek, rozświetlający róż ombre, eyeliner oraz płynny róż do ust i policzków. Szczegóły znajdziesz na stronie 25. Sporo propozycji z „Outletu” może zainteresować miłośniczki makijażu. W ofercie działu znajdziecie szminki do ust, pudry i lakiery do paznokci.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 5/2022 maj | mójavon.pl

Magazyn Avon Focus 5-2022 obowiązywać będzie w trakcie trwania majowej kampanii katalogu Avon, tj. od 1 do 31 maja 2022 roku.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]