MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 5/2024 maj

Avon Focus 5-2024 maj Magazyn Avon Focus 5/2024 maj obowiązywać będzie w kampanii katalogu 5/2024, a więc przez cały maj 2024 roku. W tym wydaniu magazynu, najgorętszą premierą miesiąca są kosmetyki do makijażu z linii Anew, a dokładnie odmładzająco-wzmacniający krem z Protinolem. Serum z tej samej serii, gości w ofercie Avon już od dłuższego czasu i uzyskało status „Bestsellera”. Tym co wyróżnia te produkty na tle innych kosmetyków do makijażu marki Avon, jest zawartość Protinolu. Wspomniany krem i serum zawiera 10x więcej Protinolu niż inne kremy na dzień Anew, takie jak: Reversalist, Platinum czy Ultimate. Dzięki dostępnym zestawom próbek możesz wypróbować krem lub serum przed zakupem pełnowymiarowego produktu. W kwietniowym katalogu próbki kremu dostępne są w zestawach składających się z 3, 14 i 21 saszetek o pojemności 2ml. Jako pełnowymiarowy produkt, krem dostępny będzie w katalogu 5/2024. Serum dostępne jest jako pełnowymiarowy produkt oraz podobnie jak krem, również w formie próbek. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na pierwszych stronach magazynu Focus.

Nowości z katalogu 5/2024

W focusie możesz zapoznać się z Demo nowościami z kolejnej kampanii. W czerwcowym katalogu pojawi się kilka ciekawych nowości.

Ultra Colour – Miłośniczki makijażu oczu z pewnością zainteresują nowe paletki cieni do powiek Ultra Colour w odcieniach matowych, perłowych, metalicznych i brokatowych. Linia składa się z 3 paletek po 9 kolorów każda: EARTHS, ROSES oraz LILACS. Cienie pozwolą stworzyć makijaż zarówno subtelny jak i odważny. W focusie cena paletki wynosi 44,99 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 44.

Full Speed Boost – Linia kosmetyków dla mężczyzn Full Speed powiększyła się o nowe produkty. Kosmetyki Full Speed Boost możesz nabyć osobno lub w zestawie. Oferta obejmuje wodę toaletową dla mężczyzn, żel do mycia ciała i włosów oraz dezodorant antyperspiracyjny w kulce. W zapachu Boost znajdziesz nuty pieprzu, olejku sycylijskiego, czerwonej pomarańczy i bursztynu. Przed zakupem pełnowymiarowego zapachu o pojemności 75 ml, możesz zamówić próbki zapachu w cenie 2,50 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 45.

Senses – Linia żeli do mycia twarzy, ciała i włosów dla mężczyzn powiększyła o żel z orzeźwiającą bergamotką oraz oczyszczającym węglem drzewnym. Żel o pojemności 500 ml możesz nabyć za 8,49 zł. Szczegóły na stronie 41. Z kolei w linii płynów do kąpieli pojawił się płyn Sun Kissed Sunsets o zapachu soczystych mandarynek, relaksujące ylang-ylang oraz rozgrzewającego oud. Płyn o pojemności 1000 ml kosztuje 12,99 zł. Szczegóły na stronie 40.

Avon Care – Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Care powiększyła się o kosmetyki z ekstraktem z arbuza. Oferta obejmuje: nawilżający krem do rąk, nawilżający żelowy balsam do ciała, nawilżający balsam do ciała, nawilżający uniwersalny krem 3w1 oraz nawilżający balsam do ciała w mgiełce. Szczególnie ciekawie wygląda ostatnia z nowości, czyli balsam do ciała w mgiełce. To pierwszy tego rodzaju produkt w ofercie tej marki. Kosmetyki z tej serii możesz nabyć osobno lub w zestawie. Szczegóły oferty i dostępne zestawy możesz sprawdzić na stronach 38-39.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 5/2024 na maj | mójavon.pl

Magazyn dla konsultantek i konsultantów Avon Focus 5/2024, który obowiązywać będzie w majowej kampanii katalogu 5/2024.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]