MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 1/2023 styczeń

Avon katalog 12 2022 listopad Katalog Avon 1/2023 obowiązywać będzie przez cały styczeń 2023 roku. Styczniowy katalog Avon, to wyprzedażowe wydanie. Oprócz nowości, promocji i ofert w cenach regularnych, znajdziesz również sporo ofert promocyjnych. Na pierwszych stronach katalogu znajdziesz pierwszą z nowości, tj. wodę toaletową dla kobiet Pur Blanca Hope. W dalszej części katalogu, czekają na Ciebie kosmetyki do pielęgnacji skóry z linii Planet Spa z minerałami z Morza Martwego.

Wybrane nowości katalogu 1/2023

Pur Blanca Hope – Linia wód toaletowych dla kobiet powiększyła się o kwiatowy zapach Hope. Znajdziesz w nim nuty wiciokrzewu, mimozy i piżma. Zapach najdziesz na stronie 7, a dostępny jest w cenie 29,99 zł. Po pojawieniu się w ofercie nowego zapachu, linia wód toaletowych Pur Blanca będzie się składać z pięciu zapachów:

  • Pur Blanca – zapach  kategorii kwiatowej z nutami białej frezji, peonii oraz białej róży;
  • Pur Blanca Elegance – zapach z kategorii owocowo-orientalnej z nutami dzikich jagód, jaśminu i białego piżma;
  • Pur Blanca Harmony – zapach z kategorii kwiatowo-piżmowej z nutami gruszki, fiołka i piżma;
  • Pur Blanca Blush – zapach z kategorii owocowo-kwiatowej z nutami porzeczki, róży i suszonych owoców;
  • Pur Blanca Hope – zapach z kategorii kwiatowej z nutami wiciokrzewu, mimozy i piżma;

Planet Spa z minerałami z Morza Martwego – linia kosmetyków Planet Spa dostępna jest w ofercie Avon już długo i wiele z Was ją dobrze zna. W styczniowym wydaniu kosmetyki Planet Spa z minerałami z Morza Martwego dostępne będą w nowej edycji z nowymi produktami. Produkty z tej linii zawierają naturalną sól z cennymi minerałami. Wygładzają i oczyszczają skórę przywracając jej świeży wygląd. W ofercie dostępne są: żel pod prysznic, peeling do twarzy, maska do twarzy i masło do ciała. Produkty te możesz nabyć osobno lub w zestawie. Szczegóły oferty na stronach 12-13.

Katalog Avon 10/2023 październik
Katalog Avon 10/2023
Katalog Avon 9/2023 wrzesień
Katalog Avon 9/2023 wrzesień
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 1/2023 - styczeń | mójavon.pl

Katalog Avon 1-2023 obowiązywać będzie przez cały styczeń 2023 roku. W styczniowym wydaniu katalogu Avon znajdziesz nie tylko nowości, ale także oferty promocyjne i wyprzedażowe.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]