MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 10/2021 – październik

Avon katalog 10 2021 październik Katalog Avon 10/2021 obowiązywać będzie przez cały październik 2021 roku. Wśród nowości październikowego katalogu znajdziesz m.in. zapachy Maxima Icon dla Niej i Maxime Icon dla Niego oraz przeciwzmarszczkowe serum Anew z Protinolem.

Wybrane nowości katalogu 10-2021 na październik

Maxima Icon i Maxime Icon – Pod nazwami Maxima i Maxime „kryje się” linia kosmetyków, która „gości” w ofercie Avon od dłuższego czasu. Maxima, to woda perfumowana dla kobiet, perfumowany balsam do ciała i perfumetka. Z kolei Maxime, to kosmetyki dla mężczyzn składające się z wody toaletowej, perfumetki, żelu do mycia ciała i włosów oraz balsamu po goleniu.

Październikowe wydanie katalogu Avon powiększa linię Maxima i Maxime o zapach Icon. Maxima Icon, to woda perfumowana dla kobiet, w której znajdziesz nuty mandarynki, kwiatu Hippolyta oraz akord skórzany. W zapachu męskim Maxime, oprócz akordu skórzanego znajdziesz nuty zapachowe kardamonu i drzewa oliwnego. Flakonik wody perfumowanej Maxima ma pojemność 50 ml, natomiast woda toaletowa Maxime ma 75 ml. Maxima kosztuje 75,99 zł. W tej samej cenie jest również woda toaletowa dla mężczyzn Maxime. Zapachy choć w tej samaej cenie, to różnią się pojemnościami i trwałością (EDT i EDP). Szczegóły oferty możesz sprawdzić na stronach 28-31.

Serum z Protinolem – Oferta kosmetyków Anew powiększy się o przeciwzmarszczkowe serum z Protinolem. Serum jest dla każdego typu i odcienia skóry. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Redukuje zmarszczki i nadaje skórze blasku. Przywraca skórze gładkość i sprężystość. Serum możesz nabyć w cenie 59,99 zł. Szczegóły na pierwszych stronach katalogu.

Power Stay – Kosmetyki do makijażu Power Stay możesz już znać z poprzednich katalogów. W linii Power Stay pojawią się nowe produkty. Pierwszy z nich, to Szminka w płynie „Do 10 godzin”. Nie wysusza ust i nadaje ustom satynowo-matowego koloru. Szminka dostępna jest w 8 kolorach i kosztuje 25,99 zł. Drugą nowością z linii Power Stay jest wodoodporna pomada do brwi „24 godziny” z wbudowanym aplikatorem. Żelowo-kremowa formuła wypełnia i podkreśla brwi nadając im wyrazistego wyglądu. Pomada dostępna jest w 4 kolorach i kosztuje 29,99 zł. Trzecią nowością Power Stay, jest płynny eyeliner „24 godziny”. Eyeliner rysuje czarne, matowe kreski, nie kruszy się, a dzięki precyzyjnej końcówce łatwiej się nakłada. Szczegóły ofert możesz sprawdzić na stronach 43-45.

Wybrane promocje katalogu 10-2021 na październik

Celebre – Jeśli planujesz zakupy w tym katalogu i lubisz zapach Celebre, może zainteresować Cię oferta promocyjna ze strony 17. Kupując dowolny produkt z katalogu, wodę toaletowa Celebre będziesz mogła zamówić za 19,99 zł.

Perceive – Jeszcze ciekawiej prezentuje się oferta promocyjna na wodę perfumowaną Perceive dla Niej i wodę toaletową Perceive dla Niego. Jeśli wydasz na zakupy w katalogu minimum 39,99 zł, wtedy każdy z tych będziesz mogła zamówić za 29,99 zł. Cena promocyjna dotyczy jednego zapachu damskiego i jednego męskiego.

Leave a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Avon katalog 6/2022 czerwiec
Katalog Avon 6/2022 – czerwiec
Avon katalog 5/2022 maj
Katalog Avon 5/2022 – maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 10/2021 - październik | mójavon.pl

Katalog Avon 10-2021 obowiązywać będzie w październiku 2021 roku. Woda perfumowana dla kobiet Maxima Icon, woda toaletowa dla mężczyzn Maxime Icon oraz przeciwzmarszczkowe serum z Protinolem z linii Anew, to tylko niektóre z nowości październikowe...

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]