MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 10/2023 październik

Avon katalog 10/2023 październik Katalog Avon 10/2023 obowiązywać będzie przez cały październik 2023 roku. Październikowa oferta prezentuje kilka ciekawych nowości. Największa z nich, to liftingująco-napinające serum do twarzy z linii Anew. Linia damskich zapachów Imari powiększyła się o wodę toaletową Queen. Miłośniczki malowania i pogrubiania rzęs, może zainteresować nowy, pogrubiający tusz do rzęs Exxtravert. Tusz dostępny jest w trzech odcieniach i kosztuje 37,99 zł. Szczegóły oferty na stronie 31.

Wybrane nowości katalogu 10/2023

Anew Platinum – W ofercie pojawiło się serum liftingująco-napinające z linii Anew Platinum dla kobiet w wieku 55+. Serum zawiera protinol, który stymuluje produkcję dwóch typów kolagenu. Jak informuje producent, na podstawie badania oceny konsumenckiej, już po pierwszym dniu stosowania zauważalny był efekt liftingu na powierzchni skóry. Po tygodniu stosowania widoczność zmarszczek zmniejszyła się, a skóra stała się bardziej elastyczna i sprężysta. Po dwóch tygodniach stosowania, serum pomogło ujędrnić skórę i nadać efektu liftingu. Serum możesz nabyć w cenie 64,99 zł. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach październikowego wydania.

Imari Queen – Linia zapachów Imari, gości w ofercie Avon już dość długo. Październikowe wydanie powiększa serię tych zapachów o wodę toaletową dla kobiet Queen. Zapach należy do kategorii kwiatowo-owocowo-szyprowej. Znajdziesz w nim nuty soczystych jeżyn, akord róży królewskiej i esencję piżma anyżowego. Imari Queen o pojemności 50 ml możesz nabyć w cenie 39,99 zł. Szczegóły na stronie 91.

Foot Works Winter – Do linii kosmetyków pielęgnujących stopy dołączają 3 nowe produkty z serii Winter: kąpiel do stóp, złuszczający scrub do stóp oraz nawilżający krem do stóp. Kosmetyki te możesz nabyć w cenie od 11,99 do 14,99 zł w zależności od wybranego produktu. Szczegóły sprawdzisz na stronie 159.

Avon Care – Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry powiększyła się produkty z serii Triple Moisture Complex (str. 169). Oferta obejmuje:

  • nawilżający krem do twarzy, rąk i ciała o pojemności 400 ml;
  • nawilżający krem do rąk o pojemności 75 ml;
  • nawilżający balsam do ciała o pojemności 400 ml;
Katalog Avon 3/2024 marzec
Katalog Avon 3/2024 marzec
Katalog Avon 2/2024 luty
Katalog Avon 2/2024 luty
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 10/2023 - październik | mójavon.pl

Katalog Avon 10-2023 obowiązywać będzie przez cały październik 2023 roku. Serum liftingująco-napinające Anew Platinum, to największa nowość tego wydania.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]