MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 12/2021 – grudzień

Avon katalog 12 2021 grudzień Katalog Avon 12/2021 obowiązywać będzie przez cały grudzień 2021 roku. Grudniowe wydanie katalogu jest wyjątkowym wydaniem. Wyjątkowym nie tylko dlatego, że jest to gwiazdkowe wydanie, ale także dlatego, że w ofercie Avon pojawiły się perfumy Far Away Beyond. Do tej pory, mogłyście zamawiać w Avon wody toaletowe i perfumowane. Teraz, możecie też zamówić perfumy.

Perfumy w grudniowym katalogu

Far Away Beyond – To absolutna nowość katalogu 12. Nie pamiętam czy, a jeśli tak, to kiedy pojawił się katalog Avon, w którym dostępne byłyby perfumy. Od lat, w ofercie Avon do wyboru były głównie wody toaletowe i perfumowane. Z prostego powodu. Cena perfum na ogół jest znacznie wyższa niż wody toaletowej czy perfumowanej. Woda toaletowa (oznaczana skrótem EDT) ma najmniejszą zawartość olejków zapachowych. Na ogół trwałość i intensywność wód toaletowych jest słabsza niż wód perfumowanych i perfum. W wodzie perfumowanej (oznaczanej skrótem EDP) poziom zawartości olejków zapachowych jest wyższy niż w wodzie toaletowej, jednak niższy niż w perfumach. Najwyższe stężenie olejków zapachowych znajdziesz w perfumach. Olejki te wpływają na intensywność i trwałość zapachu. W perfumach Far Away Beyond, znajdziesz nuty zmysłowej wanilii, jaśminu i gruszki. Aby sprawdzić zapach, nie musisz od razu kupować całego flakonu, którego pojemność wynosi 50 ml. Zapach możesz przetestować zamawiając jego próbki. Perfumy dostępne są również w zestawie upominkowym z perfumowanym balsamem do ciała Far Away Beyond oraz perfumetką o pojemności 10 ml. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na stronach 6-9.

Makijażowe nowości katalogu Avon 12-2021

Jeśli jesteś miłośniczką kolorowych ust i paznokci, prawdopodobnie zainteresują Cię makijażowe nowości tego wydania. Pierwsza z nich, to ultramatowa szminka do ust dostępna w pięciu głębokich i matowych kolorach (str. 138). Druga z nowości, to paletka cieni do powiek Glimmering Gems (str. 143). W palecie znajdziesz 10 mieniących się, matowych odcieni. Kolejna nowość, to mieniący się lakier do paznokci Sparkling Crystals (str. 138) dostępny w 5-ciu odcieniach. Czwartą makijażową nowością jest konturówka do oczu z limitowanej edycji. Konturówka ma drobinki odbijające światło co pozwala uzyskać efekt mieniących się oczu. Konturówka dostępna jest w ośmiu odcieniach i znajdziesz ją na stronie 140.

Pozostałe nowości

Imari Rouge – Linia zapachów Imari powiększa się o kolejny zapach o nazwie Rouge. Znajdziesz w nim nuty jabłka róży i olejku paczulowego. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 11.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 12/2021 - grudzień | mójavon.pl

Katalog Avon 12-2021 obowiązywać będzie w grudniu 2021 roku. Perfumy damskie Far Away Beyond, to największa nowość grudniowego katalogu. Sprawdź pozostałe nowości i promocje.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]