MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 12/2022 grudzień

Avon katalog 12 2022 listopad Katalog Avon 12/2022 obowiązywać będzie przez cały grudzień 2022 roku. Grudniowy katalog Avon, to świąteczne wydanie. Oprócz nowości, promocji i ofert w cenach regularnych, znajdziesz również zestawy prezentowe. Na pierwszych stronach katalogu prezentowane są kosmetyki do makijażu z nowej, limitowanej edycji Wonderland.

Wybrane nowości katalogu 12/2022

Wonderland – Limitowana edycja kosmetyków do makijażu. To nowa linia kosmetyków, w której znalazły się:

  • podwójny pędzelek do cieni do powiek
  • paletka cieni do powiek – paletka zawiera 9 cieni bogatych w pigmenty; w ofercie dostępne są 3 paletki w różnych odcieniach: złota królowa; ognista piękność, lodowa wróżka;
  • lśniący top na szminkę – top z perłowymi pigmentami, który dodaje ustom blasku; można stosować na szminkę lub bezpośrednio na usta;
  • ultramatowa szminka – nadaje ustom matowego koloru; zawiera odżywcze olejki;
  • lakier do paznokci Wonderland – zawiera mikrokryształki, które nadają paznokciom efekt 3d; dostępnych jest 5 efektów;

Rare Onyx – znana linia zapachów Rare powiększyła się o nowy zapach Onyx. Jest t owoda perfumowana, w której znajdziesz nuty  moreli i kwiatu lotosu oraz piżmowo-ambrowy akord „treasure”. Jeśli przed zakupem wolisz przetestować zapach, masz taką możliwość, dzięki dostępnym w ofercie próbkom. Zapach możesz nabyć osobno lub w zestawie z balsamem Rare Onyx i torebką prezentową. Ofertę znajdziesz na stronie 13.

Leave a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Katalog Avon 5/2023 maj
Katalog Avon 5/2023 maj
Katalog Avon 4/2023 kwiecień
Katalog Avon 4/2023 – kwiecień
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 12/2022 - grudzień | mójavon.pl

Katalog Avon 12-2022 obowiązywać będzie przez cały grudzień 2022 roku. Świąteczne wydanie katalogu Avon, w którym znajdziesz nie tylko nowości i promocje, ale także zestawy prezentowe.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]