MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 2/2023 luty

Avon katalog 2/2023 luty Katalog Avon 2/2023 obowiązywać będzie przez cały luty 2023 roku. Lutowy katalog Avon przynosi zapachowe i makijażowe nowości. W ofercie pojawiła się nowa woda perfumowana dla kobiet oraz nowa woda toaletowa dla mężczyzn. Linia damskich zapachów EVE powiększyła się o zapach Become i perfumowany balsam do ciała. Z kolei do rodziny męskich zapachów Full Speed dołącza woda toaletowa Electric.

Wybrane nowości katalogu 2/2023

EVE BECOME – Linia wód perfumowanych dla kobiet EVE powiększyła się o kwiatowo-owocowy zapach Become. Znajdziesz w nim nutę gardenii jaśminiowatej. Jest to największa nowość tego wydania, a więc znajdziesz ją na pierwszych stronach katalogu oraz okładce. Zapach możesz nabyć osobno w cenie 65,99 zł lub w zestawie z balsamem do ciała za 69,99 zł. Dostępna jest również perfumetka oraz próbka zapachu. Po pojawieniu się w ofercie nowego zapachu, linia wód perfumowanych EVE będzie liczyła 5 zapachów:

  • EVE Confidence – z kategorii orientalno-waniliowo-drzewna z nutami kwiatu Frangipani, eliksirem z czerwonych owoców oraz wanilii z Madagaskaru;
  • EVE Truth – z kategorii kwiatowo-drzewnej z nutami karamboli, różowej frezji oraz drzewa cedrowego;
  • EVE Embrace – z kategorii kwiatowo-owocowej z nutami osmantusa, różowej piwonii i karmelowego piżma;
  • EVE Elegance – z kategorii kwiatowo-orientalnej z nutami zapachowymi słodkiej gruszki, magnolii i drewna bursztynowego;
  • EVE Prive – z kategorii kwiatowo-owocowej z nutami czerwonego jabłka, płatkami jaśminu i akordem białego piżma;
  • EVE Become – z kategorii kwiatowo-owocowej;

Full Speed Electric – Linia męskich zapachów Full Speed gości w ofercie Avon już dość długo. Lutowy katalog powiększa tę linię o kolejny zapach o nazwie Electric. Oprócz wody toaletowej w ofercie dostępny jest również żel do ciała włosów Full Speed Electric. Nie musisz od razu kupować standardowego flakonu, który dostępny jest w cenie 49,99 zł. W ofercie dostępne są próbki tego zapachu za 2 zł. Szczegóły oferty na stronie 89.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 2/2023 - luty | mójavon.pl

Katalog Avon 2-2023 obowiązywać będzie przez cały luty 2023 roku. Woda perfumowana dla kobiet EVE Become, to największa nowość tego katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]