MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 3/2022 – marzec

Avon katalog 3 2022 marzec Katalog Avon 3/2022 obowiązywać będzie przez cały marzec 2022 roku. To wydanie katalogu oprócz nowości i promocji prezentować będzie również zestawy kosmetyków z okazji „Dnia Kobiet”. Jedną z największych nowości tego wydania będzie woda perfumowana dla kobiet Aurora z linii Far Away.

Wybrane nowości katalogu 3/2022

Zapach Far Away Aurora Far Away Aurora – Aurora, to woda perfumowana dla kobiet, w której znajdziesz nuty zapachowe wanilii bourbon, lilii wodnej i róży. Zapach ten powiększa linię Far Away, w której oprócz nowego zapachu dostępne są również: Far Away, Glamour, Royale oraz Beyond. Warto wspomnieć, że ostatni z wymienionych zapachów – Beyond – dostępny jest jako perfumy oraz jako woda perfumowana z możliwością wykonania dedykowanego graweru na flakonie. Aurory szukaj na stronach 74-76.

Kredka do brwi Micorfine – W marcowej kampanii pojawi się najcieńsza kredka do brwi jaka jest dostępna w ofercie Avon. Mikrocienka kredka do brwi dostępna jest w 5-ciu odcieniach: light blonde, light brown, brunette, dark brown oraz soft black. Cieniutka końcówka rysuje kreseczki imitujące włoski. Kredka dostępna jest w cenie 17,99 zł na stronie 7.

Anew – W ofercie kosmetyków przeciwzmarszczkowych Anew pojawiła się rewitalizująca maska peel-off z miedzią. Maska rewitalizuje i rozświetla cerę dodając jej blasku i energii. Aby wzmocnić efekt po zastosowaniu maski i jej zdjęciu, warto nałożyć krem na dzień Anew z Protinolem lub rewitalizujący krem na noc Anew z Protinolem. Oferta prezentowana jest na stronie 45.

Legendary Lengths – To tusz do rzęs Legendary Lengths, to jedna z ważniejszych i ciekawszych nowości marcowego katalogu. Tusz wydłuża rzęsy i zwiększa ich objętość. Jak podaje producent, na podstawie badania klinicznego na grupie 15 osób, 100% kobiet potwierdziło wydłużenie i pogrubienie rzęs. Tusz dostępny jest w kolorze czarnym. Formuła tuszu zawiera polimery wydłużające rzęsy, a szczoteczka równomiernie rozprowadza tusz po rzęsach. Ofertę znajdziesz na początku katalogu.

Kosmetyki Encanto Gorgeous Encanto Gorgeous – Linia kosmetyków Encanto powiększy o kolekcję „Gorgeous” (str. 214-215). To perfumowane kosmetyki z nutami ylang-ylang, drewna sandałowego oraz liści gorzkiej pomarańczy. Aktualnie, linia Encanto składa się z 6-ciu kolekcji o nazwach: Fascinating, Charming, Inspiring, Spontaneous, Irresistible i Gorgeous. W kolekcji Gorgeous znajdziesz:

  • – Nawilżający rozświetlacz do ciała – Zawiera masło Shea oraz drobinki optycznie rozświetlające. Nadaje skórze nieskazitelnego wyglądu, zapewnia migoczący połysk i długotrwałe nawilżenie.
  • – Nawilżający balsam do ciała – głęboko odżywia i nawilża suchą skórę
  • – Pachnąca mgiełka do ciała przyjemnie odświeżająca skórę
  • – Woda toaletowa dla kobiet

Lavender Calm – W linii kosmetyków do pielęgnacji ciała Avon Senses pojawią się dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to mgiełka do ciała Lavender Calm o zapachu lawendowym i pojemności 100 ml. Drugi z produktów do płyn do kąpieli Lavender Calm o zapachu lawendowym i pojemności 1 L.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 3/2022 - marzec | mójavon.pl

Katalog Avon 3-2022 obowiązywać będzie w marcu 2022 roku. Wśród nowości tego katalogu znajdziesz m.in. wodę perfumowaną dla kobiet Far Away Aurora, tusz do rzęs Legendary Lengths oraz kosmetyki Encanto Gorgeous. Sprawdź pozostałe nowości i prom...

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]