Katalog AVON 4-2012

Od 1 marca przez najbliższe 3 tygodnie, a dokładnie do 21 marca 2012 roku obowiązuje „Przedwiośnie”, katalog AVON wydanie 4-2012. Jak w większości katalogów AVON znajdziecie w nim nowości oraz oferty promocyjne. Wybrałem kilka nowości, które pojawiły się w ofercie AVON i napisałem o nich poniżej. W tym wydaniu katalogu produktem szczególnie polecanym przez AVON, znajdującym się na okładce katalogu jest Cellu-Defy – intensywne serum antycellulitowe z wyciągiem z karamboli. Pełną ofertę katalogu możecie obejrzeć w wersji online. Odnośnik do katalogu AVON 4-2012 w wersji online znajdziecie poniżej, na końcu tego wpisu.

002[1]

Trzecia strona katalogu prezentuje kosmetyki antycellulitowe i ujędrniające z linii SOLUTIONS. Należą do nich:
– wyszczuplający krem antycellulitowy, który ma właściwości ujędrniające skórę i zapobiega cellulitowi;
– kuracja antycellulitowa z masażem Tri-Roller, który wygładza tzw. pomarańczową skórkę i zmniejsza widoczność cellulitu;
– liftingująco-napinający żel do biustu, który ma właściwości ujędrniające skórę i daje efekt liftingu;
– krem na rozstępy, który ma właściwości wygładzające rozstępy.

004[1]

Cellu-Defy, to produkt, który zobaczycie na okładce katalogu 4-2012. Jest intensywne serum antycellulitowe z wyciągiem z karamboli, tropikalnego owocu z Południowej Azji. Zadaniem tego serum jest rozbić i spalić tłuszcz, co wpływa na zmniejszenie komórek tłuszczowych, tym samym redukując cellulit.

006[1]

Szminka „Olśniewający kolor”, to produkt, który promowany jest przez Światową Ambasadorkę marki AVON, aktorkę Reese Witherspoon. To szminka, która oprócz nanoszenia na usta koloru, nadaje im połysku nawilża je i odżywia. Wszystko to możliwe jest dzięki przezroczystej, żelowej otoczce, która otula szminkę. To pierwsza szminka z żelową otoczką marki AVON.

022[1]

Strony 22 i 23 prezentują nową, posrebrzaną biżuterię dostępną w ofercie AVON, na którą składają się: bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki. Nie ma potrzeby abym wymieniał nazwy tych produktów i podawał ich ceny. Kliknijcie na miniaturkę obok aby otworzyć stronę katalogu prezentujące te produkty. Możecie je sprawdzić na stronach 22 i 23 katalogu 4-2012.

046[1]

Na koniec zostawiłem zapach dla kobiet SCENTINI. Wprawdzie zapach ten jest już od dawna dostępny w ofercie AVON i nie jest to nowość, jednak nowością są perfumetki tego zapachu jakie możecie zamówić w tym katalogu. Perfumetki są małych rozmiarów i zmieszczą się nawet do najmniejszych torebek. Dodatkowo zapachy te, zarówno w standardowej butelce jak i w perfumetkach w katalogu tym możecie nabyć po obniżonej cenie. Szczegóły możecie sprawdzić na stronach 46 i 47.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Poznaj ofertę katalogu AVON 4/2012

[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-4-2012/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 4/2012[/CSSBUTTON]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Okładka katalogu 4/2012

katalog-avon-4-2012
[/wpcol_1half_end]

Skomentuj, oceń

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog AVON 4-2012

Katalog AVON online 4-2012. To wydanie katalogu obowiązuje od 1 do 21 marca 2012 roku. Obejrzyj katalog w wersji online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×