MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 4/2024 kwiecień

Avon katalog 4/2024 kwiecieńKatalog Avon 4/2024 obowiązywać będzie przez cały kwiecień 2024 roku. Dwie największe nowości tego wydania zainteresują miłośniczki zapachów Avon oraz użytkowniczki kosmetyków opóźniających procesy starzenia. Pierwsza z nowości to zapach dla kobiet TTA Everlasting, z kolei druga, to próbka nowego kremu odmładzająco-wzmacniającego Anew z wyższą zawartością Protinolu. Krem ten w pełnowymiarowej wersji dostępny będzie w majowej kampanii. W kwietniu możesz go przetestować zamawiając jego próbki.

Wybrane nowości katalogu 4/2024

TTA Everlasting – Znana i lubiana przez Was linia wód perfumowanych Today Tomorrow Always powiększyła się o zapach Everlasting. W zapachu tym, który należy do kategorii kwiatowej, znajdziesz nuty mleka migdałowego i kwiatów migdałowca, neroli oraz akcent piżma. Flakonik o pojemności 50 ml kosztuje 85,99 zł. Zapach możesz nabyć osobno lub w zestawie z musem do ciała z tej samej serii. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na stronie 5.

Anew – W katalogu na maj oznaczonym numerem 5/2024, linia kosmetyków do pielęgnacji cery Anew powiększy się o odmładzająco-wzmacniający krem z Protinolem w pełnowymiarowym opakowaniu. Produkt ten posiada znacznie wyższe stężenie Protinolu, niż inne kremy nawilżające Avon. W kwietniowym katalogu możesz zamówić próbki kremu, żeby go przetestować i przygotować się na jego zakup w kolejnej kampanii. Próbka dostępna jest na stronie 13. Oto najważniejsze właściwości kremu:

  • wygładza skórę;
  • intensywnie nawilża;
  • zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek;
  • ujędrnia skórę;
  • zwiększa promienny wygląd skóry;
  • pozostawia uczucie wzmocnienia skóry;
  • pomaga zwiększyć sprężystość skóry;

Crushed Crystals – Miłośniczki kolorowych paznokci z pewnością ucieszą 4 nowe odcienie w linii lakierów do paznokci Crushed Crystals w edycji limitowanej. Lakier z mikrokryształkami nadaje matowo-brokatowego efektu 3D. Odcienie można ze sobą łączyć dla uzyskania jeszcze bardziej fantazyjnego wykończenia paznokci. Lakier możesz nabyć w cenie 18,99 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 47, a stronę wcześniej instrukcję jak wykonać efekt ombre przy użyciu tych lakierów.

Senses – Oferta płynów do kąpieli Senses powiększyła się o płyn do kąpieli meksykańska marakuia i limonka. Płyn o pojemności 1L możesz zamówić za 19,99 zł. Szczegóły na stronie 153.

Piżama – Z nowości w dziale „moda”, warto wyróżnić piżamę w kwiaty z afrykańskiej bawełny z wzorem na wyłączność Avon. Produkt dostępny jest w rozmiarach S, M, L oraz XL. Piżama kosztuje 119 zł i możesz ją obejrzeć na stronie 163.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 4/2024 kwiecień | mójavon.pl

Avon katalog 4-2024 na kwiecień. Największą nowością kwietniowego wydania jest woda perfumowana dla kobiet TTA Everlasting.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]