MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 5/2023 maj

Avon katalog 5/2023 maj Katalog Avon 5/2023 obowiązywać będzie przez cały maj 2023 roku. W majowym wydaniu okładkę poświęcono kosmetykom przeciwzmarszczkowym Anew. Krem pod oczy Anew z Protinolem, to największa nowość majowego katalogu. Część z Was, może już znać kosmetyki Avon z Protinolem. W ofercie już od dłuzszego czasu dostępne są kremy i serum Anew z tą formułą. Szczegóły oferty sprawdzisz na pierwszych stronach gazetki.

Wybrane nowości katalogu 5/2023

Anew – Protinol, to formuła, która stymuluje produkcję kolagenu typu I i typu III. Krem po oczy Anew z Protinolem możesz nabyć w cenie 32,99 zł. Dostępny jest osobno lub w zestawie z serum Anew z Protinolem. Jak informuje producent, krem pod oczy zmniejsza widoczność zmarszczek wokół oczu, wygładza, ujędrnia, nawilża, rozjaśnia skórę wokół oczu oraz zmniejsza widoczność cieni i opuchlizny. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na pierwszych stronach katalogu.

Far Away Endless Sun – Linia zapachów dla kobiet Far Away powiększyła się o wodę perfumowaną dla kobiet Endless Sun. Zapach należy do kategorii kwiatowo-owocowo-cytrusowej. Znajdziesz w nim nuty brzoskwini, akord słonecznego maku oraz złotej ambry. Endless Sun, możesz wypróbować kupując próbkę zapachu. Standardowy flakonik o pojemności 50 ml możesz dostępny jest  cenie 69,99 zł. Przy zakupie dwóch zapachów, drugi będzie kosztował 39,99 zł. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na stronie 11.

Katalog Avon 12/2023 na grudzień
Katalog Avon 12/2023 grudzień
Katalog Avon 11/2023 na listopad
Katalog Avon 11/2023 listopad
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 5/2023 - maj | mójavon.pl

Katalog Avon 5-2023 obowiązywać będzie przez cały maj 2023 roku. Krem po oczy z Protinolem z linii Anew oraz zapach Far Away Endless Sun, to największe nowości majowego katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]