Katalog AVON 6-2012

Katalog AVON 6-2012 obowiązywać będzie od 12 kwietnia do 2 maja 2012 roku. Dobrze się stało, że firma AVON promując swoje produkty w naszym kraju, korzysta z wizerunku polskich gwiazd. Do tej pory na okładkach katalogów AVON raczej nie widywaliśmy polskich gwiazd. Zmieniło się to w tym roku. W katalogu o numerze 3/2012, aktorka i zawodowa tancerka, Edyta Herbuś promowała zapach INFINITE MOMENT. Jest ona również pierwszą Polką, która została ambasadorką produktu AVON. Wspomniałem o tym na początku tego wpisu ponieważ na okładce katalogu AVON 6/2012, którego dotyczy ten wpis, zobaczycie Joannę Koroniewską, aktorkę, znaną przede wszystkim z serialu „M jak miłość”. Aktorka prezentuje w nim serię kremów z linii SOLUTIONS.

002[1]

Dostępnych jest kilka rodzajów kremów linii SOLUTIONS, w zależności od przeznaczenia, skóry oraz wieku. Krem z linii Blask Nawilżania z Aframonem Madagaskarskim przeznaczony jest do skóry suchej i zmęczonej. Krem z linii Naturalna Ochrona z Portulaką Wielkokwiatową przeznaczony jest do skóry wrażliwej i podrażnionej. Krem z linii Doskonała Równowaga z Zieloną Herbatą przeznaczony jest do skóry mieszanej. Krem z linii Równomierny Koloryt z Morwą przeznaczony jest do skóry o nierównym kolorycie lub z przebarwieniami. Krem z linii Minerały Młodości z Kompleksem Mineralnym z Ametystem przeznaczony jest do skóry z pierwszymi zmarszczkami 30+. Krem z linii Moc Ujędrnienia z Hibiskusem przeznaczony jest do skóry tracącej jędrność 40+. Produkty z linii SOLUTIONS dostępne są różnych rodzajach: jako żele, maseczki, serum oraz kremy na dzień na noc i pod oczy. Dodatkowo, w linii kosmetyków SOLUTION znajdują się również produkty na rozstępy, antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające.

022[1]

Kolejnym produktem wartym uwagi jest nowy zapach dla kobiet Forever z linii Today – Tomorrow – Always – Forever. Jest to woda perfumowana z kategorii kwiatowej. W katalogu promuje go światowej sławy aktorka Salma Hayek. Do zapachu jako gratis dołączany jest komplet posrebrzanej biżuterii ze sztucznymi perłami, w skład którego wchodzi naszyjnik z przewieszką oraz kolczyki.

038[1]

Kolejna z nowości, której warto się przyjrzeć to mozaikowy lakier do paznokci. Przy jego użyciu możecie pomalować paznokcie w dość oryginalny sposób. Wzór na paznokciach podczas schnięcia utworzy efekt mozaiki. Szczegóły jak to działa i jak używać tego lakieru znajdziecie w katalogu 6/2012 na stronie 38 i 39. Na tych stronach prezentowana jest również oferta cenowa.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Poznaj ofertę katalogu AVON 6/2012

[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-6-2012/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 6/2012[/CSSBUTTON]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Okładka katalogu 6/2012

000[1]
[/wpcol_1half_end]

Skomentuj, oceń

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog AVON 6-2012

Katalog AVON 6/2012 - okres obowiązywania tego wydania katalogu rozpoczyna się 12 kwietnia, a kończy 2 maja 2012 roku. Zobacz katalog online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×