Katalog AVON 7-2012

Od wczoraj, tj. 12 kwietnia obowiązuje katalog AVON 6/2012, który już wcześniej mogliście oglądać na łamach tego blogu w tym wpisie. Niniejszy wpis dotyczy katalogu AVON oznaczonego numerem 7/2012. Katalog AVON 7/2012 jest majówkowym wydaniem. Obowiązywać będzie od 3 do 23 maja 2012 roku. Na okładce tego wydania katalogu ponownie zobaczyć możecie znaną aktorkę i zawodową tancerkę, Edytę Herbuś. Przypomnę, że Edytę Herbuś mogliście już oglądać na okładce trzeciego wydania katalogu AVON. Wówczas, aktorka i tancerka promowała zapach dla kobiet INFINITE MOMENT. W katalogu 7/2012 Edyta, tym razem promuje kosmetyki kolorowe, m.in. nowość, lakier do paznokci AVON nailwear pro+ oraz poczwórne cienie do powiek i konturówkę do oczu. 9 stycznia w Warszawie, odbyła się sesja zdjęciowa z Edytą Herbuś, związana właśnie z promocją kosmetyków kolorowych AVON.

004[1]

Lakier do paznokci AVON nailwear pro+ to nowość w ofercie tej firmy. We wcześniejszych wydaniach katalogów AVON mogliście zamówić lakier AVON nailwear pro. Wersja z plusem „+” nie tylko nadaje bogatszy kolor i pełne porycie, ale zawiera również kompleks Dura-Plus, który nadaje paznokciom połysk i efekt mocniejszych paznokci. Kolor jest również trwalszy, i utrzymywał się nawet 12 dni. Lakier dostępny jest w 15 kolorach w odcieniach perłowych, superlśniących i brokatowych.

024[1]

Pozostajemy nadal przy Edycie Herbuś, bowiem firma AVON przygotowała specjalną ofertą dotyczącą zestawu INFINITE MOMENT, którego Ambasadorką jest właśnie Edyta. W tym wydaniu katalogu, zapach ten możecie zamówić osobno oraz w zestawie. W obu przypadkach kosmetyki te dostępne są w obniżonych cenach. Zapach możecie zamówić za 49,90 zł. Zestaw, w którego skład wchodzi oprócz wody toaletowej również dezodorant w sprayu oraz perfumetka, kosztuje 59,90 zł. Perfumetka INFINITE MOMENT dostępna jest tylko w zestawie.

W katalogu znajdziecie również inne nowości oraz ciekawe oferty promocyjne. Z nowości, będzie to m.in. zegarek Line Up, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronach 18 i 19. Jeśli chodzi o produkty w promocyjnych cenach, to szukajcie w katalogu produktów ze znakiem „Poczuj się pięknie”. Jak zwykle, z całą ofertą katalogu możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym poniżej.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Poznaj ofertę katalogu AVON 7/2012

[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-7-2012/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 7/2012[/CSSBUTTON]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Okładka katalogu Avon 7/2012

000[1]
[/wpcol_1half_end]

Skomentuj, oceń

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog AVON 7-2012

AVON katalog 7-2012 - obowiązywać będzie od 3 do 23 maja 2012 roku. Na okładce katalogu Edyta Herbuś promuje nowy lakier AVON nailwear pro+.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×