MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 7/2023 lipiec

Avon katalog 7/2023 lipiec Katalog Avon 7/2023 obowiązywać będzie przez cały lipiec 2023 roku. Lipcowe wydanie będzie miłym zaskoczeniem zarówno dla miłośniczek nowych zapachów Avon jak również dla miłośniczek makijażu. W ofercie pojawiły się zapachowe oraz makijażowe nowości.

Wybrane nowości katalogu 7/2023

Lov U – Dział katalogu z zapachami Avon powiększył się o nowy zapach. Gdy został udostępniony katalog 6/2023 ten nowy zapach mogłyście poznać zamawiając jego próbkę. W lipcowe wydania, oprócz próbki, dostępny jest też flakonik o pojemności 50 ml. Lov U, to woda perfumowana dla kobiet z kategorii kwiatowo-owocowej. Znajdziesz tutaj nuty esencji malinowej, róży i drewna kaszmirowego. Zapach możesz nabyć osobno w cenie 69,99 zł lub w zestawie z balsamem do ciała Lov U w cenie 79,99 zł. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach.

Energy of Water, Energy of Fire, Soul energy – Te nowości z pewnością zainteresują miłośniczki makijażu. Energy of Water, Energy of Fire, oraz Soul Energy, to limitowa edycja nowych paletek cieni do powiek, eyelinerów w pisaku oraz lakierów do paznokci. Kolory produktów podzielono na dwie drużyny: #TeamWater oraz #TeamFire. Każda paletka cieni do powiek zawiera 4 odcienie danego koloru. Oferta obejmuje w sumie 4 palety w kompakcie (2 #TeamWater oraz 2 #TeamFire). Paletkę możecie nabyć za 34,99 zł. Stronę dalej prezentowana jest oferta na eyelinery w pisaku, które podobnie jak cienie, dostępne są w odcieniach wody i ognia. Eyelinery możesz zamówić za 29,99 zł. Lakiery do paznokci Soul Energy dostępne są w sumie w 5-ciu kolorach (3 odcienie wodne oraz 2 odcienie ogniste). Każdy z lakierów możesz nabyć w cenie 19,99 zł. Szczegóły na stronach 24-29.

Flawless Match – Podkład w płynie Flawless Match zapewnia naturalne, średnie krycie. Formuła podkładu zawiera kwas hialuronowy. Paleta odcieni obejmuje aż 20 odcieni dopasowanych w zależności od typów urody. Do wyboru masz gamę odcieni jasnych, jasno-średnich oraz średnich. Każda z tych gam obejmuje odcienie chłodne, neutralne i ciepłe. Oferta oraz gama odcieni dostępna jest na stronie 35.

Katalog Avon 12/2023 na grudzień
Katalog Avon 12/2023 grudzień
Katalog Avon 11/2023 na listopad
Katalog Avon 11/2023 listopad
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 7/2023 - lipiec | mójavon.pl

Katalog Avon 7-2023 obowiązywać będzie przez cały lipiec 2023 roku. Woda perfumowana dla kobiet Lov U, to największa nowość tego wydania katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]