Katalog AVON 8-2012 obowiązywać będzie od 24 maja do 13 czerwca 2012 roku. W tym wydaniu znajdziecie sporo nowych produktów oraz ofert promocyjnych. Jest ich tyle, że wpis ten byłby zbyt długi aby je wszystkie tutaj wymienić, dlatego wybrałem kilka z tych produktów i napisałem o nich poniżej. Z całą ofertą możecie zapoznać się w katalogu online, który znajdziecie na końcu tego wpisu.

[singlepic id=390 w=100 h=70 float=left]

Pierwszą z nowości będzie produkt, który prezentowany jest na okładce katalogu oraz jego pierwszych stronach. Jest to nowy zapach dla kobiet Eternal Magic Enchanted. Zapach należy do kategorii drzewno-ziolonej. Kupując wodę toaletową Eternal Magic Enchanted otrzymacie prezent w postaci posrebrzanego pierścionka CLARE. Dostępny jest również naszyjnik z tej serii i możecie go dokupić do kompletu z pierścionkiem. Szczegóły znajdziecie na stronach z ofertą nowego zapachu.

[singlepic id=397 w=100 h=70 float=left]

Miami Party, to nowy zapach dla kobiet z kategorii owocowo-kwiatowej. Zapach dostępny jest jako woda toaletowa oraz jako mgiełka do ciała. Oba produkty dostępne są w obniżonej cenie premierowej. Woda toaletowa Miami Party o pojemności 50 ml kosztuje 19,99 zł, natomiast mgiełka do ciała Miami Party kosztuje 15,99 zł.

[singlepic id=457 w=100 h=70 float=left]

Kolejną nowością, o której chciałbym napisać zadba o Wasze stopy. Na stronie 136 ósmego wydania katalogu AVON prezentowany jest rewitalizujący krem do masażu stóp na noc z wyciągiem z zielonej herbaty i olejkiem jojoba. Produkt ten dostępny jest w linii kosmetyków Foot Works. W linii kosmetyków Foot Works znajdziecie dość sporo różnych produktów. Z ofertą kosmetyków Foot Works w tym wydaniu katalogu możecie zapoznać się na stronach 136-139.

[singlepic id=434 w=100 h=70 float=left]

Oprócz nowości, w katalogu aż „roi” się od obniżek cenowych na wybrane produkty. Te, które mogą Was w szczególności zainteresować to bezbarwny błyszczyk z filtrem ochronnym SPF15 oraz szminka Mega Impact „Potęga koloru”. Cenę tych produktów obniżono o 45%. Z ta ofertą możecie zapoznać się na stronach 8 i 9. Warto również dodać, że produkty z linii SOLUTIONS również są objęte obniżką, i to największą w całym katalogu. Kupując zestaw SOLUTIONS możecie zaoszczędzić aż 75%. Po szczegóły odsyłam Was na stronę 91. Znajdziecie tam warunki skorzystania z oferty. Wymienione są również strony, na których możecie zamówić zestawy SOLUTIONS w cenie obniżonej o 75%.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Poznaj ofertę katalogu AVON 8/2012

[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-8-2012/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 8/2012[/CSSBUTTON]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Okładka katalogu Avon 8/2012

[singlepic id=389 w=280 h=405 float=left]
[/wpcol_1half_end]