MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 8/2024 sierpień

Avon katalog 8/2024 sierpieńKatalog Avon 8/2024 obowiązywać będzie przez cały sierpień 2024 roku. Wśród nowości sierpniowego katalogu znalazły się zarówno kosmetyki do makijażu, jak i zapachy. Woda perfumowana Incandessence Summer Glow, to nowa, limitowana zapachu z kolekcji Incandessence. Zapach należy do kategorii kwiatowo-owocowej (str. 9). Wśród nowości makijażowych znajdziesz m.in. zestaw szminek Hydramatic „Kuszący róż” (str. 29), paletka do twarzy 3w1 (str. 41) oraz pogrubiający tusz do rzęs Wonder Curl, który jest największą nowością tego wydania.

Wybrane nowości katalogu 8/2024

Wonder Curl – To nowa mascara od Avon, której promowana jest przez piosenkarkę Cleo. Tusz pogrubia i podkręca rzęsy. Posiada wygiętą szczotkę Wondercurl, która chwyta i unosi rzęsy od nasady aż po końce. Tusz możesz nabyć w cenie 34,99 zł w kolorach blackest black oraz brown black. Szczegóły oferty znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Paletka do twarzy – Miłośniczki makijażu może zainteresować oferta ze strony 41. Znajdziesz tam paletkę do twarzy 3w1, która składa się marmurkowego różu, matowego brązera oraz rozświetlacza. Paletka dostępna jest w dwóch wersjach: sunkissed oraz golden hour. Produkt dostępny jest w cenie 34,99 zł.

Revive i Relax – Ta nowość może Cię zaskoczyć. Po nazwami Revive i Relax, „kryją” się olejki eteryczne w kulce. W pierwszym z nich znajdziesz nuty bergamotki, imiru i cytryny. Z kolei w drugi olejku, znajdziesz nuty eukaliptusa, mięty pieprzowej oraz drewna cedrowego.

Leave a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 8/2024 - sierpień | mójavon.pl

Katalog Avon 8-2024 obowiązywać będzie przez cały sierpień 2024 roku. Największą nowością tego wydania jest mascara Wonder Curl, która pogrubia i podkręca rzęsy.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]