MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 9/2023 wrzesień

Avon katalog 9/2023 wrzesień Katalog Avon 9/2023 obowiązywać będzie przez cały wrzesień 2023 roku. Zapach Far Away Beyond The Moon, to największa nowość wrześniowego katalogu. Nie jest to woda toaletowa ani woda perfumowana. The Moon, to damskie perfumy, które od września pojawią się w ofercie Avon i jak pokazuje okładka, będzie to produkt z kampanii reklamowej w TV.

Wybrane nowości katalogu 9/2023

Far Away Beyond The Moon – Perfumy The Moon z linii Far Away, to największa nowość tego wydania. Jest to zapach z kategorii orientalno-kwiatowej. Znajdziesz w nim nuty dzikiej czereśni, drewna sandałowego oraz  kwiatu Belle de Nuit, odmiany, która swój kwiat otwiera nocą, a zamyka o wschodzie słońca. Perfumy o pojemności 50 ml możesz zamówić za 79,99 zł. Dostępna jest również próbka tego zapachu, balsam oraz perfumetka z tej samej linii. Szczegóły znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Eyeliner Power Stay 72 hours – Pod tą nazwą kryje się „supertrwały płynny eyeliner 72 godziny”. Badanie konsumenckie wykazało trwałość produktu po jego naniesieniu do 3 dni. Produkt dostępny jest w trzech odcieniach: blackest black, chocolate brown oraz heather gray. Kosmetyk możesz nabyć w cenie 39,99 zł. Szczegóły na stronie 29. Z tej samej serii dostępny jest „supertrwały płynny eyeliner do brwi” (str. 31).

Elite Gentleman Quest – Linia męskich wód toaletowych Elite Gentleman powiększyła się o zapach Quest. Zapach należy do kategorii orientalno-pikantno-drzewnej. Znalazły się w nim nuty imbiru, olejku z prażonych ziaren kawy oraz drewna cedrowego. Zapach o pojemności 75 ml kosztuje 65,99 zł. Dostępny jest również w zestawie z żelem do mycia ciała i włosów. Dla osób chcących przetestować zapach przed zakupem, dostępna jest próbka za 2 zł. Szczegóły sprawdzisz na stronie 93.

Avon Care – W linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Avon Care pojawiły się produkty z kompleksem „Triple Moisture”. Kompleks ten składa się z gliceryny, witaminy E oraz mleczka migdałowego. W ofercie dostępne są:

  • nawilżający krem do twarzy, rąk i ciała;
  • nawilżający krem do rąk;
  • nawilżający balsam do ciała;

Produkty możesz nabyć w zestawie lub osobno. Szczegóły na stronie 137.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 9/2023 - wrzesień | mójavon.pl

Katalog Avon 9-2023 obowiązywać będzie przez cały wrzesień 2023 roku. Damskie perfumy Far Away Beyond The Moon, to największa nowość tego wydania.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]