Katalog Avon 9-2013

[tab:Katalog 9-2013]

avon_katalog_92013 Wstaw okładkę na swój blog lub stronę →
[poll id=”11″]
· Poleć ten katalog na:
[widgets_on_pages id=”Social”]
· Katalog oceniam na:
[starrater tpl=44]
[widgets_on_pages id=”Reklama”]

· Wydanie: Katalog Avon 9-2013.
· Tytuł katalogu: Wakacje
· Obowiązuje: od 13 czerwca do 3 lipca 2013 roku.
· Data: 13.06.2013 – 03.07.2013
· Z nowości tego wydania warto wyróżnić m.in.: zapach dla kobiet little gold dress oraz witaminowy błyszczyk do ust.

Jeśli po kliknięciu w poniższy przycisk, katalog nie otworzy się w pełnym, nowym oknie, kliknij tutaj.

Otwórz: Katalog Avon 9-2013

[tab:Wybrane nowości]

002 Little gold dress
Linia zapachów dla kobiet „little … dress” powiększyła się o kolejny zapach. Little gold dress, to woda perfumowana dla kobiet z kategorii orientalno-kwiatowo-owocowej. W zapachu znajdziecie nuty mandarynki, jaśminu i bursztynu. W tym wydaniu katalogu zapach o pojemności 50 ml zamówicie za 44,99 zł. Linia zapachów little … dress obejmuje już 4 pozycje: little black dress, little white dress, little red dress oraz little gold dress. Oferta prezentowana jest na początku katalogu.

014 Witaminowy błyszczyk do ust
Witaminowy błyszczyk do ust Vitaluscious zawiera składniki mineralne i kompleks witamin B, C, E. Zastosowano w nim naturalne składniki, m.in.: jojobę, lawendę i migdały. Błyszczyk o formule wysokiego połysku dostępny jest w 5-ciu odcieniach. Zawiera również filtr SPF 15 chroniący usta przed promieniowaniem UV. Oferta błyszczyku prezentowana jest na stronach 14-15.

024 AVON naturals Lilia i Gardenia
Z pewnością znane są kosmetyki AVON naturals. W tej serii kosmetyków również pojawiły się nowości. To kosmetyki o zapachu Lilii i Gardenii. Nadają świeżości i rzeźwienia. Oferta obejmuje: pachnącą mgiełkę do ciała, żel pod prysznic oraz nawilżający mus do ciała. Produkty te możecie kupić osobno w cenie 11,99 zł każdy lub w zestawie za 19,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronach 24-25.

046 Just Move
Just Move, to woda toaletowa dla mężczyzn z kategorii Fougere-Cytrusowej. W zapachu znalazły się nuty m.in.: mojito, wetiweru oraz akordy geranium. W tym wydaniu katalogu zapach dostępny jest w hicie cenowym. Zapach o pojemności 75 ml kupisz za 29,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronie 47.

064 AVON GLOW
W tym katalogu kosmetyki do makijażu AVON GLOW oznaczono jako nowość, choć dokładnie rok temu, w katalogu 9/2012 AVON GLOW było nowością i po raz pierwszy pojawił się w ofercie tej marki. Dlaczego więc produkty te oznaczono jako nowości? Otóż oferta linii kosmetyków do makijażu powiększyła się o nowy produkt, bronzer w żelu. Dodatkowo bronzer w kompakcie, który miałyście możliwość używać w zeszłym roku, dostępny jest w nowej formule jako bronzer rozświetlający.

Są to wybrane nowości dziewiątego wydania katalogu Avon. Z pełną ofertą możecie zapoznać się w katalogu online.
[tab:Wybrane oferty]

006 Celebre
W poprzednich wydaniach katalogów Avon już mieliśmy do czynienia z ofertami promocyjnymi na zapach dla kobiet Celebre. W dziewiątym wydaniu katalogu Avon wodę toaletową Celebre możecie zamówić w cenie obniżonej o 65%, tj. 19,99 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówień na kwotę minimum 30 zł w katalogu 8 i zakup dowolnego produktu z katalogu 9. Oferta prezentowana jest na stronach 6-7.

030 Far Away
Kolejną z promocji, o której warto wspomnieć również dotyczy zapachu dla kobiet. Woda perfumowana Far Away o pojemności 30 ml dostępna jest w ofercie hit cenowy. Produkt ten możecie zamówić za 19,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronie 31.

062 Nailwear pro+
Miłośniczki posiadania barwnie pomalowanych paznokci pewnie zainteresuje oferta na lakiery do paznokci pro+ o podwyższonej odporności. Kupując jedną sztukę za lakier zapłacisz 15,99 zł, za dwa 25 zł, natomiast przy zakupie trzech sztuk zapłacisz 30 zł. Warto dodać, że w dość rozbudowanej już gamie kolorystycznej pojawiły się 4 nowe odcienie. Oferta prezentowana jest na stronach 62-63.

074 Odżywki do paznokci
Osoby zainteresowane wzmocnieniem paznokci lub przyśpieszeniem ich wzrostu powinna zainteresować oferta na kurację wzmacniającą paznokcie oraz odżywkę przyśpieszającą wzrost paznokci. Każdy z tych produktów możecie nabyć w cenie 12,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronie 75.

Są to wybrane oferty promocyjne dziewiątego wydania katalogu Avon. Z pełną ofertą możecie zapoznać się w katalogu online.

[tab:END]

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog Avon 9-2013 :: Wakacje

Katalog Avon 9-2013 o tytule "Wakacje", obowiązywać będzie od 13 czerwca do 3 lipca 2013 roku (13.06-03.07). Obejrzyj katalog online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×