MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Minikatalog 4/2024 kwiecień

Mini katalog 4/2024 kwiecieńMini katalog Avon 4/2024 obowiązywać będzie przez cały kwiecień lub wyczerpania zapasów magazynowych. Dodatek ten prezentuje oferty promocyjne na wybrane produkty w cenach od 10% do 27% niższych niż w kwietniowym katalogu.

Przegląd ofert kwietniowego mini katalogu

Podkład serum 3 w 1, szminki Hydramatic Matte i Shine – Kosmetyki te znajdziesz na pierwszych stronach minikatalogu w cenach niższych do 11% w porównaniu do cen z katalogu. Serum podnosi poziom nawilżenia skóry, zawiera aktywne składniki rozświetlające, witaminy C i E oraz antyoksydanty. Z olei szminki zawierają kwas hialuronowy. Dzięki temu usta są pełniejsze, bardziej nawilżone i gładkie.

TTA Everlasting i Wonder – Miłośniczki zapachów Everlasting oraz Wonder z linii Today Tomorrow Always, może zainteresować promocja ze strony 15. Zapachy te dostępne są w cenie 15% niższej niż cena w kwietniowym katalogu. Kosmetyki te dostępne są w zestawach z musem do ciała oraz rozświetlającym balsamem.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Minikatalog 4/2024 na kwiecień | mojavon.pl

Oferty promocyjne minikatalogu Avon 4/2024 obowiązywać będą przez cały kwiecień lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]