MÓJ AVON
» Minikatalogi AVON » Minikatalog AVON 7/8 2012 | Dodatek Lato 2012

Minikatalog AVON 7/8 2012 | Dodatek Lato 2012

Oprócz tradycyjnych katalogów prezentujących ofertę AVON, firma ta, co jakiś czas wydaje minikatalogi oraz ulotki prezentujące ofertę dodatkową. Minikatalog AVON 7/8 2012 obowiązywać będzie od 3-go maja do 13-go czerwca 2012 roku. Nie trudno zauważyć, że okres obowiązywania oferty minikatalogu 7/8 jest taki sam jak katalogów AVON oznaczonych numerami 7/2012 oraz 8/2012. Siódme wydanie katalogu obowiązuje od 3 do 23 maja, natomiast ósme wydanie katalogu od 24 maja do 13 czerwca 2012 roku. Warto jednak zaznaczyć, że oferta minikatalogu ograniczona jest nie tylko czasowo, ale także ilościowo. Produkty z minikatalogu będą dostępne w okresie jego obowiązywania lub do wyczerpania zapasów. Minikatalog 7/8 2012 należy do serii minikatalogów AVON Fashion. W minikatalogu tym znajdziecie przede wszystkim produkty modowe, takie jak: biżuteria, torby, sandały, sukienki plażowe, okulary przeciwsłoneczne czy strój kąpielowy. Ostatnie strony katalogu prezentują ofertę dla najmłodszych. Z całą ofertą możecie zapoznać się w minikatalogu w wersji online dostępnym poniżej.

Słońce, słońce, słońce… W ostatnich dniach mamy wysokie temperatury i dużo słońca. Słońce i zbliżający się okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi i opalaniu się. Dłużej przebywacie na powietrzu i na słońcu. Warto więc zadbać o odpowiednią ochronę skóry przed słońcem. Wprawdzie w tym wydaniu minikatalogu oferta obejmuje przede wszystkim produkty modowe, to jednak znajdziecie w nim również kosmetyki z serii ANEW Solar Advance. Produkty z tej serii stosuje się przed i po opalaniu. Należą do nich:
– System ochronny na okolice oczu i usta ANEW Solar Advance SPF30; w skład produktu wchodzi błyszczyk SPF 30 oraz jedwabisty krem ochronny na okolice oczu SPF30;
– Ochronny krem do twarzy ANEW Solar Advance SPF50;
– Balsam po opalaniu ANEW Solar Advance;
– Ochronne mleczko do ciała ANEW Solar Advance SPF30.

· Poznaj ofertę minikatalogu AVON 7/8 2012Otwórz minikatalog AVON 7/8 2012[singlepic id=479 w=320 h=227 float=left]


Ostatnio dodane

  • Katalog Avon 9/2025 wrzesień

    Katalog Avon 9/2025 wrzesień

    Katalog Avon 9/2025 na wrzesień. Wrześniowe wydanie ⁢zapowiada się interesująco. Znajdziesz w nim nie tylko…

  • Avon Focus 9/2025 wrzesień

    Avon Focus 9/2025 wrzesień

    Avon Focus 9/2025 wrzesień. Magazyn obowiązywać będzie w trakcie trwania wrześniowej kampanii katalogu Avon, tj.…

  • Katalog Avon 8/2025 sierpień

    Katalog Avon 8/2025 sierpień

    Katalog Avon 8/2025 na sierpień. W sierpniowym katalogu znajdziesz sporo ciekawych nowości. Największą z nich…

  • Avon Focus 8/2025 sierpień

    Avon Focus 8/2025 sierpień

    Avon Focus 8/2025 sierpień. Magazyn obowiązywać będzie w trakcie trwania sierpniowej kampanii katalogu Avon, tj.…

  • Katalog Avon 7/2025 lipiec

    Katalog Avon 7/2025 lipiec

    Katalog Avon 7/2025 na lipiec. W tym wyprzedażowym wydaniu katalogu Avon, znajdziesz m.in. promocje na…

  • Avon Focus 7/2025 lipiec

    Avon Focus 7/2025 lipiec

    Avon Focus 7/2025 lipiec. Magazyn obowiązywać będzie w trakcie trwania lipcowej kampanii katalogu Avon, tj.…


Komentarze

Jedna odpowiedź do „Minikatalog AVON 7/8 2012 | Dodatek Lato 2012”

  1. bardzo mi sie podoba torebka z tego katalogu… 'torba summer tone’ chcialabym wiedziec czy pomieszcze w niej a4 i czy jest naprawde taka ladna jak na zdjeciu :) podpowiesz mi?

Udostępnij na:

Minikatalog AVON 7/8 2012 | Dodatek Lato 2012

AVON Fashion - Dodatek Lato 2012. Minikatalog AVON o numerze 7/8 2012 obowiązywać będzie od 3 maja do 13 czerwca 2012 roku. Zobacz minikatalog online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]