Wyszczuplające kosmetyki z serii Body Solutions

W końcu mamy kalendarzową wiosnę. Wprawdzie temperatura na termometrze jest jeszcze dość zmienna i raz jest cieplej, a raz chłodniej, to nie ulega wątpliwości, że z tygodnia na tydzień będzie coraz cieplej oraz słonecznej. Jest to czas, kiedy wiele z Was szczególnie dużą uwagę przywiązuje do swojego wyglądu. Zaczynacie biegać, zapisujecie się na fitness, zażywacie różnego rodzaju preparaty i suplementy diety, które mają pomóc Wam w zgubieniu zbędnych kilogramów, których przybyło podczas zimy. Inwestujecie również w kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające, nawilżające i antycellulitowe. Na szczęście dzięki trwającym ofertom promocyjnym firmy AVON na kosmetyki wyszczuplające, nie musicie wydawać dużych kwot na zakup kosmetyków, które pomogą Wam zadbać o wygląd ciała i skóry. Myślę, że w serii kosmetyków ujędrniających i antycellulitowych Body Solutions – bo o nich mowa – znajdziecie odpowiednie dla siebie produkty.

Zwiększone zainteresowanie produktami do ujędrniania i wyszczuplania ciała widać po ostatnich wydaniach katalogów AVON. W ofercie katalogu AVON oznaczonego numerem 4/2012, produkty z serii Body Solutions znalazły się na pierwszych stronach tego wydania. Okładka czwartego wydania prezentuje intensywne serum antycellulitowe o nazwie Cellu-Defy. Produkt ten zawiera wyciąg z karamboli, tropikalnego owocu z Południowej Azji. Owoc ten ma właściwości odżywcze i spalające tłuszcz. Serum rozbija i spala tłuszcz w wyniku czego komórki tłuszczowe zostają zmniejszone, a cellulit zredukowany. W katalogu 4/2012 serum mogliście zamówić w cenie 19,90 zł, pod warunkiem, że dodatkowo zamówiliście jeszcze jakiś inny, dowolny produkt z tego katalogu. Katalog 4/2012 już nie obowiązuje więc oferta jest nieaktualna. Jeszcze przez kilka dni obowiązuje katalog 5/2012, w którym również możecie zamówić ten produkt. W tym wydaniu jest on nieco droższy. Serum Cellu-Defy w katalogu 5/2012 kosztuje 24,90 zł. Zarówno w czwartym jak w piątym wydaniu katalogu prezentowane były również inne produkty z serii Body Solutions. W obu wydaniach produkty te można było zamówić w obniżonych cenach. W przypadku katalogu 5/2012 jest to jeszcze możliwe, bowiem katalog obowiązuje do 11 kwietnia br. Od 12 kwietnia 2012 roku obowiązywać będzie katalog AVON 6/2012. Również w tym wydaniu produkty Body Solutions dostepne są w obniżonych cenach. Różnica w stosunku do poprzednich wydań katalogów dotyczy serum Cellu-Defy, który jest nieco droższy oraz liftingujaco-napiającego żelu do biustu, którego cenę obniżono jeszcze bardziej w porównaniu do dwóch poprzednich wydań katalogów. Z ofertą kosmetyków Body Solution możecie zapoznać się na stronach 12 i 13. Oferta na produkty z serii Body Solutions w katalogu 6/2012 wygląda następująco:

  • wyszczuplający krem antycellulitowy w cenie 29,90 zł;
  • intensywne serum antycellulitowe w wyciągiem z karamboli w cenie 29,90 zł;
  • kuracja antycellulitowa z masażerem Tri-Roller w cenie 34,90 zł; specjalną nakrętką należy masować miejsca, które są wiotkie i gromadzą wodę pod skórą; taki masaż dodatkowo pobudza krążenie i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej;
  • liftingująco-napinający żel do biustu w cenie 17,90 zł;
  • krem na rozstępy w cenie 29,90 zł;

· Body Solutions w katalogu AVON 6/2012

kosmetyki-body-solutions

Skomentuj, oceń

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Wyszczuplające kosmetyki z serii Body Solutions

Body Solutions, to seria kosmetyków wyszczuplających marki AVON. Kosmetyki mają właściwości wyszczuplające, ujędrniające i antycellulitowe.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×