MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Avon Focus 7-2021 lipiec

Magazyn Avon focus 7 2021Magazyn Avon Focus 7/2021 obowiązywać będzie w kampanii katalogu 7/2021, a więc przez cały lipiec. Z ofert promocyjnych tego wydania, warto wyróżnić promocję ze strony 8. Wybrane zapachy dla kobiet i mężczyzn objęte zostały rabatami od 40% do 45%. Wysokość rabatu zależy od ilości zakupionych produktów. Przy zakupie minimum 4 szt., możesz uzyskać rabat w wysokości 40%. Przy zakupie 8 szt., rabat wyniesie 45%. Rabatami zostały objęte również nowe wody perfumowane i toaletowe, które pojawiły się w ofercie lipcowego katalogu. Należą do nich: woda perfumowana dla kobiet Perceive Silk oraz woda toaletowa dla mężczyzn Black Suede Hot. Więcej o zapachach objętych promocją dowiesz się n stronie 8.

Jeśli chodzi o demo nowości, to jest ich kilka. Pierwszą z nich, którą warto tutaj wyróżnić, to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry „oxypure” z kompleksem natleniającym i ekstraktem z alg. W linii „oxypure” znajdziesz: nawilżająco-ochronny krem na dzień SPF20, nawilżająco-regenerujący żel na noc, antyoksydacyjna mgiełka do twarzy, oczyszczająca pianka do twarzy oraz oczyszczająca maska bąbelkowa do twarzy z algami. Szczegóły na stronie 44. Druga nowość, to woda perfumowana dla kobiet Little Black Dress The Dress z nutami mandarynki, osmantusa i drewna sandałowego.

1 Comments

    Anonim
    16 cze 2021

    kiedy będzie Focus 8

Comments are closed.

Avon katalog 8/2024 sierpień
Katalog Avon 8/2024 sierpień
Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Avon Focus 7/2021 lipiec | mójavon.pl

Avon Focus 7 2021, lipcowe wydanie magazynu dla konsultantek i konsultantów. Wśród demo nowości tego wydania znalazły się m.in.: woda perfumowana dla kobiet Little Black Dress The Dress oraz kosmetyki do pielęgnacji skóry "oxypure".

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]