Katalog AVON 1-2013

[tab:Katalog 1-2013]
[wpcol_1half]- Możesz wstawić okładkę na swój blog lub stronę
Okładka katalogu Avon 1-2013 [textbox rows=”10″]<a target="_blank" href="http://www.mojavon.pl/katalog-avon-1-2013-online/"><img style="border: 0px solid ; width: 130px; height: 188px;" alt="Katalog Avon 1-2013" src="http://www.mojavon.pl/okladka/2013/avon_katalog_12013.jpg"></a>[/textbox]
[/wpcol_1half][wpcol_1half_end][poll id=”4″][/wpcol_1half_end]
[wpcol_1half]
[/wpcol_1half]
[wpcol_1half_end]

Katalog AVON 1-2013 obowiązywać będzie:
od 27 grudnia 2012 roku do 16 stycznia 2013 roku

· Poznaj ofertę katalogu AVON 1-2013
[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-1-2013/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 1-2013[/CSSBUTTON]


· Jak oceniasz ofertę katalogu?
[starrater tpl=10]
[/wpcol_1half_end]
[tab:Nowości i oferty wyprzedażowe]

Dwa poprzednie katalogi Avon o numerach 16-2012 i 17-2013, były świątecznymi wydaniami. WIELKA WYPRZEDAŻ, bo tak zatytułowany jest katalog 1-2013, jest wyprzedażowym wydaniem i znajdziecie w nim sporo produktów w mocno obniżonych cenach. W związku z tym, niniejszy wpis będzie obejmował nie tylko nowości tego katalogu, ale przede wszystkim przedstawię w nim wybrane oferty wyprzedażowe.

  • Wybrane nowości:
011

Torba Etta
Etta, to damska torebka wykonana w stylu brązowej imitacji skóry krokodyla. Zapinana jest na zatrzask i suwak. Ma dwie kieszenie wewnętrzne i jedną zewnętrzną. Zmieści się w niej laptop. Torba wyłączona jest z oferty regularnej i możesz ją nabyć w cenie 59,99 zł jeśli wydasz na zamówienia z katalogu minimum 44,99 zł. Zgodnie z informacją prezentowaną w ofercie, jest to cena obniżona o 50%.

022

Baza pod cienie do powiek
Tę nowość znajdziesz na stronie 43. Baza superSHOCK nadaje powiekom gładki, matowy wygląd. Przedłuża trwałość cieni i zapobiega zbieraniu się ich w załamaniach powieki. Kosmetyk ten możecie zamówić w tym wydaniu katalogu za 12,99 zł

  • Wybrane oferty wyprzedażowe:
002

Timeless
Zastanawiałem się, w którym miejscu dodać ten wpis. Czy w nowościach, czy w ofertach wyprzedażowych. Dlaczego? Zapach ten dostępny jest zarazem w największej – bo aż 75%-procentowej – obniżce ceny oraz jest to nowość na polskim rynku. Dodałem w ofertach, bo ta woda toaletowa, przynajmniej na razie nie będzie dostępna w ofercie regularnej. Możesz ją nabyć tylko w tym katalogu w cenie 17,99 zł jeśli dokonasz zamówień z katalogu na kwotę minimum 59,99 zł. Ofertę na ten produkt znajdziesz na początku katalogu.

014

Zestaw SuperDrama
Jeśli jesteś miłośniczką wydłużania rzęs, prawdopodobnie zainteresuje Cię oferta ze stron 26 i 27. Jest to zestaw składający się z pogrubiająco-wydłużającego tuszu do rzęs Super Drama oraz szminki „Usta w pełni”, optycznie powiększającej usta. Zestaw ten możecie zamówić za 24,99 zł.

003

Podkład rozświetlająco-antystresowy
Ten jeden z bestsellerów Avon, możecie nabyć w cenie 17,99zł. Obniżka wynosi 50% w stosunku do ceny regularnej. Aby móc skorzystać z tej oferty, musisz zamówić również dowolny produkt z katalogu. Podkład dostępny jest w pięciu odcieniach. Ofertę znajdziesz na początku katalogu.

Z pozostałych ofert produktów w obniżonych cenach, myślę że warto wymienić jeszcze: damską torebkę Mary Box (str. 54-55), damski zegarek Tera (str. 58-59) i zapach dla kobiet little white dress (str. 82-83).

Najwięcej ofert wyprzedażowych prezentowanych jest na pierwszych stronach katalogu, jednak produkty i zestawy kosmetyków w mocno obniżonych cenach możecie znaleźć w całym katalogu. Obniżki cen obejmują wybrane produkty Avon z każdego działu katalogu.

[tab:Pobierz]

Możesz polecić ten wpis pobierając wybrany kod i wstawiając na stronę WWW, blog, forum lub inne miejsce sieciowe.

– Adres URL wpisu
[textbox rows=”2″]http://www.mojavon.pl/katalog-avon-1-2013-online/[/textbox]
– bbCODE, np.: na forum internetowe
[textbox rows=”2″][url=http://www.mojavon.pl/katalog-avon-1-2013-online/]Katalog AVON 1-2013[/url][/textbox]
– HTML, np.: na blog czy stronę WWW
[textbox rows=”2″]<a title="Katalog AVON 1-2013" href="http://www.mojavon.pl/katalog-avon-1-2013-online/" target="_blank">Katalog Avon 1-2013</a>[/textbox]
[tab:END]

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

  • Ja polecam Solutions, opakowanie prezentuje się ładnie, a sam krem również mi odpowiada. Kupiłam jakiś czas temu i ponownie zamówiłam kolejne opakowanie.

  • Z tego co kiedyś przypadkowo czytałam, osoby używające kosmetyków z serii Skin so soft oceniały je nieźle. Ja tego samego niestety nie mogę powiedzieć. Z tej serii miałam „Złocisty blask” i nie byłam z niego zadowolona. Po jego użyciu miałam uczucie lepkości, a po wchłonięciu czułam, że dłonie są bardziej suche niż były.

  • W „jedynce” sporo wyprzedaży, ale na gwiazdkę sporo zakupów zrobiłam i pewnie przy tym katalogu będę musiała zrezygnować z zakupów :-(

  • Iza, polecam SOLUTIONS. Wprawdzie są nieco droższe od naturals, ale te pierwsze są po prostu lepsze i myślę, że będziesz z nich bardziej zadowolona.

  • Z kosmetyków Avonu korzystam od niedawna wiec niezbyt szczególnie orientuję się w ich produktach. Głównie kupowałam zapachy, błyszczyki i takie tam drobnostki. Które kremy byście poleciły, Solutions czy naturals?

  • No ja też złoże zamówienie z tego katalogu. Wprawdzie już wiem, że po świętach będę „spłukana” ale z niektórych ofert muszę skorzystać…

Udostępnij na:

Katalog AVON 1-2013 | Wielka Wyprzedaż

Katalog Avon 1-2013, o tytule WIELKA WYPRZEDAŻ, obowiązywać będzie od 27 grudnia 2012 roku do 16 stycznia 2013 roku. Sprawdź ofertę katalogu Avon online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×