MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 11/2023 listopad

Avon katalog 11/2023 listopadKatalog Avon 11/2023 obowiązywać będzie przez cały listopad 2023 roku. Listopadowa oferta jest bogatsza niż w innych miesiącach. Katalog liczy aż 260 stron. Oprócz nowości i promocji znajdziesz w nim sporo świątecznych zestawów prezentowych. Warto dodać, że cześć nowość, dotyczy znanych Wam produktów, które w tym wydaniu dostępne są w zestawie i opakowaniu prezentowym.

Wybrane nowości katalogu 11/2023

Attraction Awaken – Linia zapachów Attraction, powiększyła się o nowe zapachy, Awaken w wersji dla Niej i dla Niego. Zapach dla kobiet, to woda perfumowana z kategorii orientalno-drzewnej. Flakonik o pojemności 50 ml możesz zamówić za 85,99 zł. Zapach dla mężczyzn, to woda toaletowa z kategorii orientalno-drzewnej. Podobnie jak w przypadku wersji dla kobiet, zapach męski o pojemności 75ml zamówisz z 85,99 zł. Są to największe nowości tego wydania. Jako klientki Avon, z pewnością przyzwyczaiłyście się, że największe nowości katalogu, prezentowane są na okładce i na pierwszych stronach nowego wydania. Tym razem jest inaczej. Ofertę na zapachy Awaken, znajdziesz na ostatnich stronach listopadowego katalogu.

Power StayLśniąca szminka do ust w płynie, to nowość, która może zainteresować miłośniczki szminek, pomadek i błyszczyków do ust. Kremowa formuła tej lśniącej szminki zawiera matowe pigmenty z drobnym brokatem. Dostępna jest w 8 odcieniach. Jak przedstawia oferta, badanie konsumenckie wykazało, że szminka może utrzymywać się na ustach do 16 godzin. Możesz ją zamówić za 35,99 zł. Szczegóły sprawdzisz na stronie 49.

Avon Kids – W tym świątecznym wydaniu pojawiła się również strefa prezentów dla dzieci, a w niej nowe produkty w linii Avon Kids. Kosmetyki możesz nabyć osobno lub razem w zestawie. Oferta obejmuje:

  • płyn do mycia ciała i kąpieli „Roześmiane winogronko”;
  • spray do rozczesywania włosów „Radosne mango”;
  • farbka kąpielowa dla dzieci „Rozbawiona gruszka”;

Każdy z w/w kosmetyków możesz zamówić za 13,99 zł lub w zestawie za 37,99 zł. Szczegóły znajdziesz na stronie 159.

Pisząc o nowościach warto wspomnieć o dziale z modą. Tam pojawiło się sporo nowości. W listopadowym wydaniu dział „fashion” zaczyna się od strony 198.

1 Comments

  L
  Laura
  03 lis 2023

  Polecam

Comments are closed.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 11/2023 - listopad | mójavon.pl

Katalog Avon 11-2023 obowiązywać będzie przez cały listopad 2023 roku. Zapachy Attraction Aweken dla Niej i dla Niego, to największa nowość tego wydania.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]