Katalog Avon 13/2016

Katalog Avon 13/2016

· Tytuł katalogu: Początek Jesieni
· Obowiązuje: od 8 do 28 września 2016
· Data (08.09.2016 – 28.09.2016)

Wybrane nowości:
Wide Awake – to podkręcający tusz do rzęs, który nadaje efekt większych oczu. Formuła tuszu podkręca rzęsy i nadaje im do 4x większą objętość. Optyczne powiększenie oczu następuje dzięki spiralnej szczoteczce, która unosi rzęsy do góry. Długotrwały efekt zostaje uzyskany poprzez zastosowanie kompleksu utrwalającego, dzięki czemu efekt skrętu rzęs utrzymuje się dłużej. Tusz dostępny jest w dwóch kolorach: black oraz brown black i kosztuje 15,99. Szczegóły oferty możecie sprawdzić na pierwszych stronach katalogu Avon.
Zegarki Holly i Lucero – więcej informacji oraz zdjęcia tych zegarków możecie obejrzeć na stronie 25. Za każde wydane 19,99 zł, za każdy zegarek zapłacicie 59,99 zł. Dodatkowe tarczki widoczne na kopertach zegarków pełnią rolę ozdobną.
Secret Fantasy Wonderland – to woda toaletowa z kategorii owocowo-kwiatowo-gourmand. Zapach o pojemności 50 ml kosztuje 29,99 zł, a jego ofertę znajdziecie na stronach 34-35.
Wody po goleniu – na początku działu „Dla mężczyzn” (od str. 50) prezentowane są 3 nowe wody po goleniu: Full Speed, Black Suede Sport oraz Elite Gentleman. Wody dają efekt ochłodzenia i odświeżenia skóry. Każda woda dostępna jest w cenie 18,99 zł.
Puder prasowany – klientki ciekawe nowości z działu „Studio Makijażu”, może zainteresować nowy puder prasowany. Puder wyrównuje koloryt, matuje i ukrywa niedoskonałości cery. Kosztuje 15,99 zł. Str. 89
Serum wzmacniające paznokcie – jeśli masz słabe paznokcie i chcesz je wzmocnić, wypróbuj nowe serum wzmacniające paznokcie z wyciągami z baobabu i akacji. Serum przyśpiesza mikrokrążenie i przyspiesza wzrost paznokci. Zawiera odżywcze witaminy. Wg testu przeprowadzonego na grupie 32 kobiet, serum zapewnia efekt dłuższych i mocniejszych paznokci już po 5 dniach. Kosztuje 9,99 zł. Str. 85
Today Tomorrow Always Absolute – to nowa woda perfumowana dla kobiet, w której znajdziecie nuty: kwiatowe, Kalabryjskiej bergamotki, gorzkiej pomarańczy oraz drzewa sandałowego. „Absolute” powiększa linię zapachów TTA do 5 pozycji. Miłośniczki tej linii zapachowej mają obecnie do wyboru: TTA Daydream, TTA Always, TTA Tomorrow, TTA Today i najnowszy TTA Absolute. Zapach dostępny jest w cenie premierowej i kosztuje 55,99 zł za flakonik o pojemności 30 ml. Str. 97
Biżuteria – dosyć sporo nowości biżuteryjnych znajdziecie w dziale “Fashion Butik”. Należą do nich, m.in.: zestaw 5 par kolczyków Kerry (str. 139) oraz komplet biżuterii Shelley (str. 140).

Wybrane promocje:
Little Red Dress – znany zapach Little Red Dress, dostępny jest w ofercie promocyjnej “Najlepsza Cena w Tym Roku”. Woda perfumowana o pojemności 50 ml kosztuje 29,99 zł. Możecie kupić sam zapach, bowiem aby skorzystać z tej oferty nie trzeba robić zakupów z katalogu na określoną kwotę czy dokonywać zakupu dowolnego, innego produktu. Zapachy Little Lace Dress i Little Black Dress, nie są objęte tą promocją i kosztuję nieco więcej, tj. 44,99 zł. Str. 29
Pielęgnacja paznokci – na stronach 84-85 prezentowana jest oferta na wybrane produkty do pielęgnacji paznokcie, z których każdy kosztuje 9,99 zł. Oferta obejmuje: Kuracja do paznokci 5 w 1, Baza pod lakier do paznokci, Spray przyspieszający wysychanie lakieru, 4 wybrane odcienie lakieru BB do paznokci 7 w 1 oraz opisywana powyżej nowość, Serum wzmacniające paznokcie.


Okres obowiązywania katalogu dobiegł końca. Przejdź do kategorii “Katalogi Avon” aby obejrzeć najnowsze katalogi lub wybierz katalog poniżej.

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog Avon 13/2016 | Początek Jesieni | 08.09.16 - 28.09.16

Katalog Avon 13/2016 - tytuł "Początek Jesieni" - obowiązywać będzie 8 do 28 września 2016 roku. Sprawdź jakie nowości i promocje zawiera to wydanie.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]