Katalog AVON 14-2012 obowiązywać będzie od 27 września do 17 października 2012 roku. W katalogu tym oprócz nowości i produktów w obniżonych cenach, znajdziecie również „Oferty Urodzinowe”. W tym roku, firma AVON obchodzi swoje 20-lecie istnienia w Polsce i dodała do tego wydania katalogu „Oferty Urodzinowe”. W ofertach tych możecie nabyć wybrane produkty AVON w mocno obniżonych cenach. O niektórych z nich możecie przeczytać w tym wpisie, a ze wszystkimi kosmetykami dostępnymi w „Ofercie Urodzinowej” możecie zapoznać się w katalogu online, do którego odnośnik znajdziecie poniżej.

[singlepic id=1051 w=100 h=70 float=left]

Korektor zmarszczek ANEW CLINICAL
Jest to największa nowość tego wydania. Produkt ten promowany jest na okładce katalogu. Szczegóły o korektorze ANEW CLINICAL oraz ofertę tego kosmetyku znajdziecie na kilku pierwszych stronach katalogu. Korektor zawiera molekułę Amino-Fill 33, która odblokowujac kolagen i zwiększając jego produkcję wypycha zmarszczki od wewnątrz zmniejszając tym samym ich ilość, długość i głębokość. Korektor zmarszczek z molekułą A-F33 dostępny jest w dwóch wersjach: do twarzy oraz na okolice oczu.

[singlepic id=1054 w=100 h=70 float=left]

Zapach dla kobiet Rare Diamonds
Zapach dla kobiet Rare Diamonds, to kolejna nowość jaką znajdziecie w katalogu 14-2012. Jest to woda perfumowana z kategorii orientalno-kwiatowej. Znalazły się w niej m.in. nuty zapachowe kwiatu śliwki, diamentowej orchidei oraz drewna kaszmirowego. W tym wydaniu katalogu zapach ten możecie nabyć w ramach „Oferty Urodzinowej”. Cena zapachu została obniżona do 39,99 zł. Warunkiem skorzystania z oferty w tej cenie jest wydanie na zakupy w katalogu minimum 49,99 zł.

[singlepic id=1065 w=100 h=70 float=left]

Pędzelek do zdobienia paznokci
Ten produkt z pewnością zainteresuje wielbicielki manikiur. Tym pędzelkiem możecie zdobić paznokcie nadając im oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Pędzelek ma dwa rodzaje końcówek. Jedna końcówka służy do rysowania kresek i wzorów, druga natomiast zakończona jest kuleczką, która pozwala wykonywać kropki. W połączeniu z dwoma bądź trzema kolorami lakieru do paznokci, możecie wykonywać naprawdę ciekawe wzory.

[singlepic id=1067 w=100 h=70 float=left]

Lśniąca szminka Ultra Colour Rich
Lśniącej szminki Ultra Colour Rich nie mylcie ze znaną już serią kosmetyków do makijażu ust Ultra Colour Rich. Ta szminka zawiera perełki, które odbijają światło na różne sposoby, dopasowując się do unikalnego odcienia skóry. Szminka nadaje ustom lśniący kolor. Zawiera nawilżający ekstrakt z miodu koniczynowego. Dostępna jest w dziewięciu kolorach.

Na początku wpisu wspomniałem o produktach Avon w „Ofertach Urodzinowych”. Wszystkich ofert nie będę tutaj wymieniał. Wspomnę jedynie o jednej z nich – w mojej ocenie najciekawszej – ponieważ z pozostałymi ofertami, możecie zapoznać się w katalogu online dostępnym poniżej. Pierwszym produktem w „Ofercie Urodzinowej”, który znajdziecie w katalogu, jest zapach dla kobiet Pur Blanca Blush. Wspomniałem o nim nie dlatego, że w „Ofertach urodzinowych” prezentowany jest jako pierwszy, a dlatego, że jego cena została w tym wydaniu obniżona o 65% i wynosi 20 zł. Na koniec warto dodać, że w ofertach tych, znajdziecie również nowości katalogu Avon 14-2012.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]· Reklama

· Poznaj ofertę katalogu AVON 14/2012

[CSSBUTTON target=”http://www.mojavon.pl/katalog-avon-numer-14-2012/” color=”EA029B” float=”left” textcolor=”FFFFFF” newwindow=”true”]Otwórz katalog AVON 14/2012[/CSSBUTTON]
[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]· Okładka katalogu Avon 14/2012

[singlepic id=1049 w=320 h=405 float=left]
[/wpcol_1half_end]