Katalog AVON 2-2013

[tab:Katalog 2-2013]

– Możesz wstawić okładkę na swój blog lub stronę
Okładka katalogu Avon 2-2013 [textbox rows=”10″]<a target="_blank" href="http://www.mojavon.pl/katalog-avon-2-2013-online/"><img style="border: 0px solid ; width: 130px; height: 188px;" alt="Katalog Avon 2-2013" src="http://www.mojavon.pl/okladka/2013/avon_katalog_22013.jpg"></a>[/textbox]
[poll id=”3″]
· Poleć ten katalog na:
[widgets_on_pages id=”Social”]
· Katalog oceniam na:
[starrater tpl=44]
[widgets_on_pages id=”Reklama”]

· Wydanie: Katalog AVON 2-2013
· Obowiązuje: od 17 stycznia do 6 lutego 2013 roku
· Tytuł katalogu: Walentynki.
· Jak większość z Was z pewnością Wie, niedługo Walentynki. Pewnie się domyślacie, że to wydanie jest walentynkowym wydaniem i oprócz zwykłych ofert Avon, sporo w nim jest również ofert związanych z Walentynkami.

Jeśli po kliknięciu w poniższy przycisk katalog nie otworzy się w nowym oknie, skorzystaj z TEGO odnośnika.

Otwórz: Katalog Avon 12-2013

[tab:Nowości tego wydania]
002

Szminka „Idealny pocałunek
Szminka „Idealny pocałunek” pokrywa usta kremowym kolorem. Zawarte w formule szminki olejki naturalne z awokado i kokosa nadają ustom miękkości. Enzymy owocowe zawarte w szmince pokrywają i wygładzają powierzchnię ust. Szminka dostępna jest aż w 24 kolorach w 6-ciu gamach kolorystycznych. Gamy kolorystyczne: zalotne róże, urocze śliwki, kuszące wrzosy, seksowne czerwienie, uwodzicielskie korale i zmysłowe beże. Ofertę szminki prezentowana jest na pierwszych stronach katalogu.

005

INFINITE SEDUCTION
INFINITE SEDUCTION, to woda toaletowa dla kobiet. Zapach z kategorii orientalno-kwiatowej. W tym wydaniu katalogu dostępny jest w specjalnej cenie premierowej, która wynosi 35,99 zł. Wśród nut zapachowych tej wody toaletowej znalazły się m.in.: czarny pieprz, płatki gardenii oraz akordy skórzane. Zapach ten nie jest dostępny w cenie regularnej. Aby móc skorzystać z tej oferty, musisz dokonać zakupów z katalogu na kwotę minimum 44,99 zł. Ta oferta prezentowana jest na stronach: 8-9.

006

Senses Amore
Senses Amore, to żel pod prysznic z linii kosmetyków do pielęgnacji ciała Senses. Jest to specjalna edycja walentynkowa. Żel jest połączeniem wanilii, fiołka i piżma. Produkt ten nie jest dostępny w cenie regularnej. Możesz go nabyć w cenie 4,99 zł jeśli dokonasz dowolnego zakupu z katalogu. Oferta na ten produkt prezentowana jest na stronach: 10-11. W tym samym miejscu znajdziesz również ofertę walentynkowej torebki prezentowej. Torebka ma wymiary 16x8x22 cm. Kosztuje 3,49 zł i możecie ją zamówić jeśli dokonacie zakupu dowolnego produktu z katalogu.

012

Kubki Walentynkowe
Walentynki, to dla zakochanych wyjątkowy czas. Zestaw kubków walentynkowych będzie z pewnością romantycznym podarunkiem. Kubki mają kształt serca. Jeden z nich ma kolor czerwony, drugi jest biały. Zestaw kubków możesz zamówić w cenie 24,99 zł. Z oferty możecie skorzystać jeśli w katalogu dokonacie zamówień na kwotę minimum 44,99 zł. Oferta kubków walentynkowych prezentowana jest na stronach: 22-23.

013

Elite Gentleman
Elite Gentleman, to woda toaletowa dla mężczyzn. Zapach z kategorii orientalno-drzewnej. Wśród nut zapachowych tej wody toaletowej znalazły się m.in.: drzewo cedrowe, koniak i jałowiec. W tym wydaniu katalogu zapach możecie zamówić w cenie 49,99 zł. Dostępny jest również w zestawie z balsamem po goleniu oraz żelem pod prysznic. Zestaw kosztuje 64,99 zł. Oferta zapachu Elite Gentleman prezentowana jest na stronach: 24-25.

030

Irresistibly Sexy
W linii kosmetyków Irresistibly Sexy znajdują się: tusz do rzęs oraz błyszczyk do ust. Badania wykazały, że tusz może pogrubić rzęsy nawet 4-ro krotnie. Tusz możesz zamówić w cenie 15,99 zł. Błyszczyk Irresistibly Sexy nadaje ustom efekt wilgotnych ust. Dostępny jest w czterech kolorach. Błyszczyk możecie zamówić w cenie 13,99 zł. Oferta kosmetyków z linii Irresistibly Sexy prezentowana jest na stronach: 58-59.

[tab:Pobierz]

Możesz polecić ten wpis pobierając wybrany kod i wstawiając na stronę WWW, blog, forum lub inne miejsce sieciowe.

– Adres URL wpisu
[textbox rows=”2″]http://www.mojavon.pl/katalog-avon-2-2013-online/[/textbox]
– bbCODE, np.: na forum internetowe
[textbox rows=”2″][url=http://www.mojavon.pl/katalog-avon-2-2013-online/]Katalog AVON 2-2013[/url][/textbox]
– HTML, np.: na blog czy stronę WWW
[textbox rows=”2″]<a title="Katalog AVON 2-2013" href="http://www.mojavon.pl/katalog-avon-2-2013-online/" target="_blank">Katalog Avon 2-2013</a>[/textbox]
[tab:END]

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

 • Ja z kolei korzystam z zapachów różnych firm, nie tylko Avon. Uwielbiam Armani She, ale to zapach znacznie droższy od tych od avon. Z tańszych zapachów korzystam na co dzień, a z droższych okazjonalnie.

 • Dla mnie cała seria little … dress. Korzystam z nich na zmianę. Skończy się jeden zapach, następny zamawiam inny ale z tej serii. Jeśli miałabym wybierać jeden z nich to chyba byłby to red

  • Mnie osobiście podoba się Perceive (niebieski) Jest długotrwały i ładnie pachnie…, albo Celebre… Ale to już rzecz gustu ;P
   Jest ich jeszcze kilka, ale te są tańsze i naprawdę korzystne

 • Generalnie jestem za wodami perfumowanymi niż toaletowymi. Przede wszystkich są trwalsze. Polecam VIVA by Fergie i wspomniany już City Rush. Nie polecam Slip into daring, choć jest tańszy to jednak znacznie krócej się utrzymuje.

 • Jeśli chodzi o mnie, to polecam CITY RUSH. Zamówiłam ostatnio po raz pierwszy, bo jest to nowy zapach. Korzystałam już z kilku innych zapachów Avon i nie każdy mi odpowiadał. Albo zapach krótko się utrzymywał, albo zwyczajnie mi się nie podobał. City Rush utrzymuje się dość długo i ładnie pachnie.

  • Myślę, że nawet jeśli polecimy Ci jakiś zapach, to niekoniecznie może on się Tobie podobać. Każda z nas ma swój własny gust i to co mi się podoba, Tobie nie musi się podobać. Jeśli chodzi o zapach, to skorzystałam z oferty poprzedniego katalogu i zamówiłam City Rush. Z tego co widzę, niektóre osoby poniżej również polecają ten zapach.

Udostępnij na:

Katalog AVON 2-2013 - WALENTYNKI

Katalog Avon 2-2013, o tytule WALENTYNKI, obowiązywać będzie od 17 stycznia do 6 lutego 2013 roku. Sprawdź ofertę tego katalogu Avon online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×