Jeszcze chwilka... :)
PEŁNY EKRAN

Katalog Avon 2/2019

· Tytuł katalogu: Walentynki
· Obowiązuje: od 17 stycznia do 6 lutego 2019 roku
· Data (17.01.2019 – 06.02.2019)

Katalog Avon 2/2019 obowiązywać będzie od 17 stycznia do 6 lutego 2019 roku. Tytuł tego wydania: Walentynki. Największą nowością tego katalogu, jest tusz do rzęs „Big&Phenomenal Volume”. Jak zapewnia producent, tusz nadaje rzęsom fenomenalnej objętości i nie skleja rzęs. Jego unikalna końcówka 3w1 rozdziela rzęsy i pozwala na równomierne nakładanie tuszu również na dolnych rzęsach. Tusz kosztuje 21,99 zł, ale możesz go nabyć również w „różowej cenie” 17,99 zł. Warunkiem zakupu tuszu w cenie promocyjnej jest dokonanie zakupu 2 dowolnych produktów ze stron 2-15. Szczegółowe informację o ofercie i prezentację produktu znajdziesz na pierwszych stronach.

Kolejna z nowości może zainteresować w szczególności miłośniczki matowej szminki do ust „True Color„. I tak już bogata paleta kolorów, powiększyła się o 3 nowe odcienie: Magnificent Mauve, Merry Magenta oraz Powder Blush. Szminka dostępna jest w dwóch cenach: 18,99 zł i „różowej cenie” 13,99 zł. Szminka nie wysusza ust, ma jedwabistą formułę, nadaje trwały, kryjący, matowy kolor. Ofertę i paletę kolorów możesz obejrzeć na stronie 11.

Olejek do ust, to nowość ze strony 15. Odżywia usta, nadaje im subtelnego koloru i połysku. Nie pozostawia na ustach uczucia lepkości czy tłustej warstwy. Zawiera olejki: z jojoba, z awokado, kokosowy oraz witaminę E. Dostępny jest w dwóch wersjach: Blossom i Shimmering Petal. Możesz go zamówić za 20,99 zł, a jeśli chcesz skorzystać z promocji „różowej ceny”, wówczas jego cena jest o 3 zł niższa (17,99 zł). Szczegóły oferty i zdjęcie ust modelki prezentującej olejek w wersji Shimmering Petal, na stronach 14-15.

Ponieważ jest to Walentynkowe wydanie katalogu Avon, nie mogło tutaj zabraknąć nowości dla mężczyzn. Avon Real dla Niego, to nowa woda toaletowa dla mężczyzn. Zapach o pojemności 75 ml kosztuje 49,99 zł. Znajdziesz w nim nuty cytrusów, mięty, kardamonu, piżma oraz nuty drzewne. Oferta prezentowana jest na stronie 21.

Jeśli chodzi o ofert promocyjne i planujesz zakup kilku produktów Avon, warto zwrócić uwagę na promocje ze stron 2-15. Oferty prezentowane na tych stronach mają 2 ceny. Obie są obniżone, jednak „różowa cena” ma większy rabat. Warunkiem zakupu produktu w „różowej cenie”, jest dokonanie zakupu min. 2 dowolnych produktów ze stron 2-15.

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

×
Strona Główna Katalogi Avon

Udostępnij na:

Katalog Avon 2/2019 - Walentynki | mójavon.pl

Katalog Avon 2/2019 - tytuł: Walentynki - obowiązywać będzie od 17 stycznia do 6 lutego 2019 roku. Tusz do rzęs "Big&Phenomenal Volume" i olejek do ust, to tylko niektóre z nowości tego wydania. Sprawdź wszystkie nowości i promocje.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×