Katalog AVON 3/2012 – nowa oprawa i nowości w ofercie

Do 29 lutego br. obowiązuje katalog AVON o numerze 3/2012. Wpis ten nie jest jednak prezentacją tego wydania katalogu w wersji online. Wpis ten dotyczy zmian jakie zostały wprowadzone od tego właśnie wydania katalogu. Trzecie wydanie katalogu AVON ma nową oprawę graficzną. Dodatkowo, aby ułatwić przeglądanie katalogu, został dodany spis treści. Spis treści dzieli katalog na poszczególne rodzaje produktów, dzięki czemu szybciej i łatwiej odnajdziecie interesujące Was produkty i oferty.

Warto również wspomnieć o nowościach, które pojawiły się w tym właśnie wydaniu katalogu, a w szczególności o jednej z nich. Chodzi o nowy zapach dla kobiet INFINITE MOMENT, który można zamawiać od katalogu 3/2012. Firma AVON w sposób szczególny zadbała o promocję tego zapachu. Ambasadorką zapachu INFINITE MOMENT została Edyta Herbuś, znana tancerka, prezenterka i aktorka. Tym samym, Edyta Herbuś dołączyła do grona takich Gwiazd współpracujących z AVON jak: Reese Witherspoon, Fergie czy Courtney Cox. Kolejną nowością jaka znajdziecie w katalogu to damska Torba Tallulah, pokrowiec na klucze Tallulah oraz portfel Tallulah. Z pełną ofertą i jej szczegółami możecie zapoznać się w katalogu AVON 3/2012.

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

  • cyt. „Na pierwszych stronach katalogu, znana aktorka, Małgorzata Korzuchowska promuje kosmetyki…”
    Jak będziecie pisać jej nazwisko z takim potwornym błędem ortograficznym, to przestanie promować wasze kosmetyki:/

Udostępnij na:

Katalog AVON 3/2012 - nowa oprawa i nowości w ofercie

Katalog AVON 3/2012 wprowadza sporo nowości i nie chodzi tu tylko o nowości w ofercie AVON. To wydanie katalogu ma nową oprawę i spis treści.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×