MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 3/2023 marzec

Avon katalog 3/2023 marzec Katalog Avon 3/2023 obowiązywać będzie przez cały marzec 2023 roku. Marcowe wydanie z pewnością zainteresuje miłośniczki kolorowych ust. W ofercie pojawiła się matowa szminka do ust, której formuła nawilżająca zawiera kwas hialuronowy. Na tym nie koniec nowości. Linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Advanced Techniques powiększyła się o 3 nowe produkty.

Wybrane nowości katalogu 3/2023

Matowa szminka z kwasem hialuronowym – Jak informuje producent, to pierwsza na świecie matowa szminka z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym. Szminka sprawia, że usta stają się pełniejsze, gładsze i bardziej nawilżone. Do połowy miesiąca, a dokładnie do 15 marca, szminka dostępna będzie w cenie 24,99 zł. Aby skorzystać z oferty należy zakupić minimum 2 te szminki w takim samym lub różnym odcieniu. Paleta kolorów składa się z 15 odcieni. Szczegóły oferty i dostępne kolory znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Advanced Techniques – W linii kosmetyków do pielęgnacji włosów Advanced Techniques pojawiły się 3 nowe produkty. Są to: odżywka Głębokie Oczyszczanie, szampon Głębokie Oczyszczanie oraz peeling do skóry głowy. O ile dwie pierwsze wymienione nowości, są Wam zapewne znane wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów, to o peelingu skóry głowy słyszy się rzadziej. Złuszczający peeling dostępny w ofercie Avon stosujemy przed myciem głowy. Pomaga oczyścić włosy i skórę głowy usuwając znajdujące się na głowie zanieczyszczenia środowiskowe, sebum, kurz i resztki kosmetyków do włosów. Odżywka i szampon dostępne są po 13,99 zł, a peeling za 15,99 zł. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 172.

Avon Care i Avon Senses – Linia kosmetyków nawilżających skórę Avon Care powiększyła się o kremy i balsamy o zapachu wody różanej (str. 194). Kosmetyki zawierają witaminę E i nawilżające masło shea. Oferta obejmuje:

  • rozświetlający balsam do ciała – 14,99 zł
  • rozświetlający krem do rąk – 7,99 zł
  • balsam do ciała – 24,99 zł
  • balsam do ust – 8,99 zł

Beautiful Moments, to nowe produkty z linii Senses o kwiatowym zapachu (różowa peonia i magnolia). W ofercie znajdziesz: płyn do kąpieli, kremowy żel pod prysznic, krem do rąk oraz mgiełkę do ciała. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie 195.

1 Comments

    J
    06 mar 2023

    Lubię zapach róży w balsamie do ust.

Comments are closed.

Katalog Avon 7/2024 na lipiec
Katalog Avon 7/2024 lipiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 3/2023 - marzec | mójavon.pl

Katalog Avon 3-2023 obowiązywać będzie przez cały marzec 2023 roku. Szminka z kwasem hialuronowym, to największa nowość marcowego katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]