MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 4/2022 – kwiecień

Avon katalog 4 2022 kwiecień Katalog Avon 4/2022 obowiązywać będzie przez cały kwiecień 2022 roku. Wiosną i latem chętniej wybieramy zapachy lekkie i świeże. Kwiecień, to miesiąc wiosenny i w czwartym wydaniu katalogu pojawiły się m.in. lekkie, wiosenne zapachy dla kobiet. Pierwszy z nich, to woda perfumowana Incandessence Soleil, a drugi to woda toaletowa Petit Attitude Happy Bug.

Wybrane nowości katalogu 4/2022

Incandessence Soleil – Linia Incandessence składa się z wielu zapachów, perfumowanych balsamów i perfumetek. Chyba każda z klientek marki Avon miała okazję korzystać z jakiegoś zapachu z tej linii, perfumetki czy nawet próbki. Zapachy Incandessence goszczą w ofercie katalogów dosyć długo i co jakiś czas pojawiają się nowe. W kwietniowym wydaniu est to nowy zapach o nazwie „Soleil”. W zapachu tym znajdziesz nuty cytrusowe, osmantusa i kremowe drewno. Ofertę znajdziesz na stronie 7.

Petit Attitude Happy Bug – Druga z zapachowych nowości zainteresuje w szczególności miłośniczki nuty wanilii w zapachach. Happy Bug, to woda toaletowa dla kobiet z nutami czereśni, lilii wodnej i wanilii. Petit, nie jest nową linią zapachową. Aktualnie w ofercie znajdziesz również Petit Attitude Bee z nutami pomelo, kwiatu pomarańczy i nektaru miodowego. Bee, należy do kategorii zapachów kwiatowo-gourmand. Podobnie jak nowy zapach Happy bug, również Bee, to wiosenno-letni, lekki, orzeźwiający zapach. Flakoniki zapachów Petit Attitude mają pojemność 50 ml. Oferta dostępna jest na stronie 33.

Ultralśniące – Czwarte wydanie z pewnością zainteresuje miłośniczki lśniących ust. W ofercie pojawią się ultralśniący błyszczyk oraz ultralśniąca szminka do ust. Paleta kolorów błyszczyka została podzielona na 3 efekty wizualne jakie można uzyskać po naniesieniu błyszczyka na usta.

  • Ultralśniący błyszczyk – Zawiera pigmenty 3D odbijające światło dzięki czemu usta wyraźnie lśnią. Nie daje uczucia lepkości. Zawiera odżywczą witaminę W oraz olejki. Paleta kolorystyczna liczy 15 kolorów. Zostały one podzielone na 3 rodzaje efektów jakie możesz uzyskać na ustach: lśniący, przejrzysty oraz kremowy. Lśniących odcieni jest 4: crushed lime, lavender haze, spellbound i forbidden flg. Odcieni przejrzystych również jest 4: gleaming guava, wink of pink, luminous nude oraz crystal clear. Odcieni kremowych jest 7: tropical twist, pomegranate punch, cherry pick, wisteria glow, peony blush, rusty luster i cotton candy. Efekt przejrzysty, to lekki kolor z lustrzanym połyskiem. Efekt lśniący, to świetliste kolory z holograficznym błyskiem. Efekt kremowy, to mocny, bogaty kolor z wysokim połyskiem. Błyszczyk zawiera olejek jojoba, olejek kokosowy i witaminę E. Szczegóły oferty na stronie 23.
  • Ultralśniąca szminka – Szminka nadaje ustom blasku oraz intensywnego koloru. Ma przyjemną formułę. Paleta kolorystyczna składa się 10-ciu kolorów: copper sparkle, bronze glow, ruby glitz, amber embers, spring bling, latte glimmer, stellar magenta, violet sparks, rosy lumos oraz razzle dazzle. Szczegóły na stronie 20.

Utrwalający spray do makijażu – Jest to spray 2w1. Można go stosować na i pod makijaż. Utrwala gotowy efekt wykonanego makijażu nie wysuszając skóry. W kwietniowej kampanii  możesz go nabyć za 15,99 zł. Ofertę znajdziesz na stronie 53.

Eve Prive – To nowy zapach dla kobiet, który dostępny będzie w ofercie od katalogu Avon 5/2022 na maj. Aby sprawdzić zapach, nie musisz od razu kupować flakonika o pojemności 50 ml. Dostępna jest również próbka i perfumetka tego zapachu. Szczegóły na stronie 90.

1 Comments

    S
    Sylwia
    01 kwi 2022

    Lubię Avon

Comments are closed.

Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 6/2024 czerwiec
Katalog Avon 5/2024 maj
Katalog Avon 5/2024 maj
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 4/2022 - kwiecień | mójavon.pl

Katalog Avon 4-2022 obowiązywać będzie w kwietniu 2022 roku. Wśród nowości tego katalogu znajdziesz m.in. wodę perfumowaną dla kobiet Incandessence Soleil oraz wodę toaletową Petit Attitude Happy Bug. Sprawdź pozostałe nowości i promocje.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]