Katalog Avon 4/2016 online

Katalog Avon 4/2016

· Tytuł katalogu: Przedwiośnie
· Obowiązuje: od 3 do 23 marca 2016
· Data (03.03.2016 – 23.03.2016)

Wybrane nowości:
– Big & Multiplied – to pogrubiający i rozdzielający tusz do rzęs. Nadaje rzęsom efektu optycznego pomnożenia i pogubienia. Mascara dostępna jest w dwóch kolorach: Black oraz Brown Black. Tusz możecie zamówić za 19,99 zł. Ponieważ jest to największa nowość tego wydania, ofertę znajdziecie na pierwszych stronach katalogu.
– Szal Fragile Flower – ponieważ oferta tego katalogu obowiązywać będzie w okresie wiosennym, znajdziecie w nim produktu modowe odpowiednie na tę porę roku. Jedną z nowości modowych, jest szyfonowy szal z motywem kwiatowym, w kolorze fioletowym, koralowym i granatowym. Zdjęcie produktu i ofertę możecie sprawdzić na stronach 18-19.
– Krem aktywujący młodość skóry Anew – to zaawansowane serum odmładzające. Jego moc została zwiększona poprzez połączeniu kremu z serum odmładzającym. Kosmetyk dostępny jest w cenie premierowej 49 zł. Oferta prezentowana jest na stronach 100-101.
– Premiere Luxe Oud – to woda perfumowana dla mężczyzn z kategorii drzewno korzennej. Do tej pory, wśród zapachów dla mężczyzn, obecne były jedynie wody toaletowe. To wydanie katalogu zmienia to. Zapach o pojemności 75 ml dostępny jest w cenie premierowej, 59 zł. Znalazły się w nim nuty czarnego pieprzu, żywicy drzewa agarowego (oud) oraz drewna gwojakowego. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie 51.

Wybrane promocje:
– Kremowy preparat do demakijażu – przy zakupie wyżej wspomnianego tuszu do rzęs Big & Multiplied, kremowy preparat do demakijażu oczu z odżywką, będziecie mogły zamówić za 2,99 zł. Takiej ceny na ten produkt jeszcze nie było. Oferta znajduje się na początku katalogu, tuż obok oferty na nowa Mascarę.
– Advanced Techniques – wybrane produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów Advanced Techniques za 8,99 zł każdy, przy zakupie dowolnego produktu z katalogu. Szczegóły na stronie 157.


Okres obowiązywania katalogu dobiegł końca. Przejdź do kategorii ““Katalogi Avon” aby obejrzeć aktualne katalogi lub wybierz najnowszy katalog poniżej.

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Udostępnij na:

Katalog Avon 4/2016 | Przedwiośnie | 03.03.2015 - 23.03.2015

Katalog Avon 4/2016 online. Tytuł katalogu: Przedwiośnie. Obowiązywać będzie od 3 do 23 marca 2016 roku. Sprawdź oferty kosmetyczne tego wydania.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]