Katalog Avon 6-2014

[creativ_accordion][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”info-sign” heading=”Katalog Avon 6-2014″ onload=”open”]
[creativ_button url=”?e=katalog” icon=”external-link” label=”Otwórz: Katalog Avon 6/2014″ colour=”theme” colour_custom=”#ef0eef” size=”large” edge=”straight” target=”_blank”]
· Tytuł katalogu: Wiosna
· Obowiązuje: od 17 kwietnia do 7 maja 2014
· Data: 17.04.2014 – 07.05.2014
[poll id=”29″]
[/creativ_toggle][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”list-ul” heading=”Wybrane nowości i oferty” onload=”closed”]
WYBRANE NOWOŚCI

[singlepic id=4323 w=100 h=70 float=left]Skin So Soft
W linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Skin So Soft pojawiły się dwie nowości. To balsam nawilżająco-koloryzujący do ciała SPF 15 oraz rozświetlający balsam opalający w sprayu. Ten pierwszy dostępny jest w cenie 14,99 zł za tubkę o pojemności 200 ml, natomiast drugi kosztuje 11,99 zł za tubkę o pojemności 150 ml. Stosując te produkty, już po kilku dniach możecie uzyskać efekt opalenizny. Uwzględniając pojemności, ceny obu produktów są podobne. Oferta prezentowana jest na stronach 18-19.

[singlepic id=4324 w=100 h=70 float=left]Summer White Sunrise
To nowy zapach dla kobiet, który powiększa linię zapachów Summer White o kolejny, trzeci zapachach. To woda toaletowa z kategorii kwiatowo-szyprowej. Informacje o tej nowości znajdziecie już w katalogu 5-2014. Cena regularna zapachu wynosi 41 zł, ale jeśli w katalogu 5-2014 wydaliście na zakupy minimum 25 zł, wówczas Summer White Sunrise będziecie mogły zamówić za 14,99 zł. Oferta prezentowana jest na stronach 20-21.

[singlepic id=4325 w=100 h=70 float=left]Our Story dla Niej
To kolejna nowość wśród zapachów Avon, którą znajdziecie na stronach 22-23. Our Story dla Niej, to woda toaletowa dla kobiet z kategorii orientalno-świeżo-kwiatowej. Znajdziecie w niej m.in. nuty zapachowe śliwki, kwiatu magnolii oraz drewna kaszmirowego. Zapach o pojemności 50 ml możecie nabyć w tym wydaniu katalogu za 47,99 zł.

[singlepic id=4326 w=100 h=70 float=left]Elite Gentleman Untailored
Również wśród zapachów dla mężczyzn pojawiła się nowość. Jest nią woda toaletowa Elite Gentleman Untailored, z kategorii paprociowo-drzewno-świeżej. Zapach ten powiększa linię Elite Gentleman, która dostępna jest w ofercie Avon od zeszłego roku. Nowy zapach dostępny jest w cenie 47,99 zł, a oferty szukajcie na stronach 24-25.

WYBRANE PROMOCJE

[singlepic id=4315 w=100 h=70 float=left]Kremy do twarzy Anew
Pierwsze strony tego wydania przywitają Was promocją na kremy z linii Anew, w cenach na “wypróbowanie”. Choć opakowanie jest to samo, to producent zapewnia w katalogu, iż kremy mają inne, nowe i lepsze formuły. Oferta obejmuje: Anew Ultimate (dla kobiet w wieku 45+), Anew Reversalist (dla kobiet w wieku 35+), Anew Platinum (dla kobiet w wieku 55+). Oferta dotyczy zarówno kremów na dzień jak i kremów na noc. W zależności o rodzaju wybranego kremu, możecie go nabyć w cenie 25 zł, 29 zł i 35 zł. Oferta prezentowana jest na stronach od 2 do 7.

[singlepic id=4318 w=100 h=70 float=left]Szminka Extra Lasting
W mojej ocenie, oferta na szminkę do ust Extra Lasting prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Jeśli miałbym wskazać najlepszą ofertę promocyjną tego katalogu, to wybrałbym tę ofertę. Wspomnianą szminkę możecie zamówić w tym wydaniu za 9,99 zł. Wprawdzie aby skorzystać z oferty należy dokonać dowolnego zakupu z katalogu, to jednak jest to cena obniżona o 65% w stosunku do ceny regularnej, i należy zakupić dowolny inny kosmetyk, a nie dokonać zakupów na określoną kwotę. Oferty szukajcie na stronach 8-9.

[singlepic id=4329 w=100 h=70 float=left]Avon Love
Niedawna nowość, zapach dla kobiet Avon Love z kategorii kwiatowo-owocowej w katalogu 6-2014 możecie zamówić w cenie 24,99 zł. Jest to cena o 60% niższa w stosunku do ceny regularnej. Nie trzeba przy tym dokonywać minimalnej kwoty zamówienia co dosyć często jest wymagane przy tak znaczącej obniżce ceny.

[singlepic id=4320 w=100 h=70 float=left]Speed Dry
Często malujesz i zdobisz swoje paznokcie? Mam dobrą informację. Szybkoschnące lakiery do paznokci Avon Speed Dry dostępne są za 9,99 zł. Oferta obejmuje nie kilka wybranych kolorów, a paletę 18 kolorów. Oprócz tego, jeśli lubisz dodatkowo zdobić paznokcie, dostępne są również kryształki do zdobienia paznokci, pinceta do nakładania tych kryształków oraz pędzelek do zdobienia paznokci. Szczegóły na stronach 12-13.

[/creativ_toggle][creativ_toggle accordion=”1″ icon=”book” heading=”Okładka” onload=”closed”]
[singlepic id=5363 w=132 h=185 float=left]

[/creativ_toggle][/creativ_accordion]

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

  • chyba masz na myśli wody perfumowane i toaletowe. tak, są nowości zapachowe w katalogu 6. m.in. Our Story dla kobiet i Elite Gentelmen Untailored dla facetów…

 • Hej ;) polecacie ultralśniący błyszczyk do ust Absolute w odcieniu Soft Peach?? :)
  Może pomożecie wybrać mi odpowiedni odcień :) zależy mi żeby był dość naturalny :D

 • Witam. Czy w katalogu nr. 6 będzie matowa szminka Ultra Colour, bo obejrzałam parę razy katalog i nie mogę znaleźć? Proszę podać nr strony lub cenę..

 • Hej dziewczyny :) czy ktos z Was wie jakiej firmy jest sweter w który ubrana jest modelka w katalogu 6 str 103 .Dzieki serdeczne

 • Yhym :) no to trochę szkoda, ale i tak mam nadzieję, że w najbliższych katalogach pojawi się choć jeden nowy zapach mgiełki do ciała (napewno kupiłabym orchidee z jagodą) lub powrócą do oferty jeszczew ycofane zapachy, bo niektóre były naprawde cudowne ;)

 • Dlaczego nie ma więcej zapachów mgiełek do ciała, np w UK oprócz tych które są w naszych polskich katalogach mają też zapach lawendy ze stokrotką (lub rumiankiem), orchidei z jagodą oraz truskawki z guawą.
  Proszę więc żeby i w polskim Avonie pojawiła się szersza oferta mgiełek do ciała ;) Myślę, że na pewno by się przyjęły ;3 Zależy mi bardzo na nowych zapachach, bo często korzystam z mgiełek, ale po pewnym czasie ich zapachy stają się nudne, ponieważ jest niewielki wybór.

  • Być może mają większy wybór zapachów z uwagi na większy rynek. Gdyby w ofercie pojawiło się zbyt wiele zapachów wówczas mogłoby dojść do sytuacji kiedy zostawałaby na magazynach jakieś partie zapachów, których nie udało się sprzedać. Dodatkowo, przy bardziej rozbudowanej liście zapachów, firma zmuszona byłaby do produkcji mniejszych partii zapachów.

 • Witam dlaczego nie ma już podkładu BB używałam tego podkładu w kolorze Natural Beige i byłam zadowolona z niego Mogł by powrócić do katalogu brakuje mi go bardzo Pozdrawiam

  • Przypuszczam, że to czasowa niedostępność. O ile dobrze pamiętam, nie było informacji w poprzednich katalogach, że BB jest ostatni raz w regularnej sprzedaży. Myślę, że to wina CC (color correct). Jako, że jest to nowość, Avon chce w większym stopniu zwrócić uwagę na nowość i przez dwa lub trzy katalogi, BB nie będzie w ofercie. Oczywiście jest to tylko moje przypuszczenie i niekoniecznie może być właściwe.

 • Bardzo fajny katalog ;* mam pytanie, czy polecacie supertrwałą szminkę do ust
  w kolorze Sunkissed Ginger??? :D

 • świetny katalog i fenomenalne promocje :D czekam na więcej pachnących mgiełek i zestawów z Avon Natura ;*

 • Mam pytanie. Dlaczego już od dłuższego czasu nie ma cieni do powiek w sztyfcie? Zawsze kupowałam odcień diamond lub loving lilac i bardzo mi odpowiadały. Proszę o odpowiedź.

  • Być może wycofano z oferty te cienie, a być może to tylko czasowy brak tych kosmetyków, np. z powodu produkcji nowej partii tych kosmetyków. Gdyby miały być ostatni raz w sprzedaży, w którymś z wcześniejszych katalogów avon pojawiałaby się informacja przy tym produkcie, że jest ostatni raz w regularnej sprzedaży. Przy produktach takich zamieszczony jest znaczek “dzwonka”.

 • Napisane słownie jest że obowiązuje katalog od 27 marca do 7 maja a w dacie od kwietnia do maja… Ja w końcu jest, bo zamówienia na katalog 6 już czekają.

  • Faktycznie… dziękuję za zwrócenie uwagi. Błąd już poprawiony. Data była napisana poprawnie, natomiast informacja słowna o obowiązywaniu katalogu nie została zmieniona.

  • Katalog 7 udostępniony zostanie jak tylko się pojawi. Katalog 6 obowiązywać będzie do 7 maja. Aktualnie nie mamy nawet połowy marca.

 • CZY PERFUMY ONLY IMAGINE SĄ ŁADNE??? PO NA STRONIE ZAPACHOWEJ PAMIĘTAM,ŻE MI SIĘ BARDZO PODOBAŁY. ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZAKUPEM DLATEGO,TEŻ PYTAM??????????????

  • Odpowiedź na to pytanie może być trudna. Jednym zapach może się podobać innym niekoniecznie.

 • wow… szminka extra lasting za 10 zł, lakiery do paznokci Speed Dry podobnie, to mi się podobać… :-)

Udostępnij na:

Katalog Avon 6-2014 | Wiosna | 17.04-07.05

Katalog Avon 6-2014, o tytule "Wiosna" obowiązywać będzie od 17 kwietnia do 7 maja 2014 roku. Poznaj ofertę szóstego w 2014 roku wydania katalogu Avon online.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]