Jeszcze chwilka... :)
PEŁNY EKRAN

Katalog Avon 8/2020

Katalog Avon 8/2020 obowiązywać będzie od 21 maja do 10 czerwca 2020 roku. W tym wydaniu jest kilka nowości wartych uwagi. Pierwsza z nich, to dwie wody perfumowane dla Niej i dla Niego: Attraction One Intense oraz Attraction One Fresh. W zapachu Intense znajdziesz nuty zapachowe kardamonu i kawy oraz akord The One. W zapachu Fresh, nuty figi i drewna cedrowego oraz akord The One. Flakon o pojemności 50 ml kosztuje 69,99 zł. Zapachy Intense oraz Fresh dostępne są również w formie perfumetek w zestawie z tuszem do rzęs 5w1 Genius, w cenie 19,99 zł. Warunkiem skorzystania z oferty na zestawy, jest zakup dowolnego produktu z katalogu ze stron 3-9. Dużym plusem jest możliwość sprawdzenia obu zapachów bez konieczności kupowania ich, bowiem dostępne są próbki zapachowe o pojemności 1,5 ml. Jeśli więc chcesz sprawdzić zapach i jego trwałość, nie musisz kupować flakonu wystarczy zamówić próbki w cenie 3 zł każda. Szczegóły oferty znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Miłośniczki makijażu i kosmetyków z linii Distillery mogą zainteresować nowości w tej serii kosmetyków Avon. Pierwsza z nich, to cień z pigmentami mineralnymi. Cień, zawiera minerały naturalnego pochodzenia. Dostępny jest w 7 kolorach i kosztuje 49 zł. Druga z nowości, to mineralny tusz do rzęs „Podwójna objętość”. Tusz mocno przyciemnia i pogrubia rzęsy. Zawiera woski roślinne naturalnego pochodzenia oraz pigmenty mineralne. Dostępny jest w kolorze czarnym i podobnie jak cień, kosztuje 49 zł. Trzecią z nowością linii Distillery jest matujący podkład w pudrze z pigmentami mineralnymi. Podobnie jak pozostałe z wymienionych powyżej kosmetyków, podkład zawiera mineralne pigmenty. Dostępny jest w 6-ciu odcieniach i kosztuje 59 zł. Jak informuje producent, kosmetyki te mają wegański skład. Szczegóły oferty możesz sprawdzić na stronie 101.

Na tym nie koniec nowości. Sporo nowości pojawiło się w linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy NutraEffects. Są to m.in.:

Z nowości modowych warto wyróżnić okulary przeciwsłoneczne w różnych wzorach i kolorach (str. 30-31) oraz damską torbę płócienną „Weekender” z odpinaną saszetką.

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

 • Odnoszę wrażenie że katalog nr 8 jest jakiś dziwny, to co zawsze było na końcu teraz jest na początku katalogu.
  Poprzednia wersja była lepsza, takie jest moje zdanie.

 • Te perfumy w żelu TTA Eternal ładniutkie są. Będą z tej serii Atraction Addicted. Ciekawo kiedy będzie Aspire Impress balsam i woda, bo Velvet i Primy na razie nie będzie.

 • Dziękuję za powrót do obsługi poprzedniej wersji katalogu online. Mam również nadzieję, że tak już pozostanie, bo teraz wszystko działa bez zarzutu i o to przede wszystkim chodzi, a nie o wygląd jako taki. Katalog, to nie modelka na wybiegu więc nie rozumiem co niektórym czytelniczkom i użytkowniczkom w wersji online tak bardzo się w starej wersji nie podoba. Przecież nowa musi działać identycznie sprawnie jak stara, a żeby tak było musi jej wygląd być taki sam, dla mnie to jasne.

 • Mam jedną zasadniczą uwagę. Skąd pomysł na tak nieczytelnie skonstruowany online katalog? Mówię o katalogu NR 8 !!! Nie można jak do tej pory wyświetlić klatek poszczególnych wszystkich stron katalogu z możliwością ich przesuwania kursorem w dól lub w górę w zależności od potrzeby tego co nas interesuje. Włącza się funkcja rączki a nie strzałki kursora i dlatego klatki są jak zamurowane nie przesuwają się. Mało tego jak jest powiększona strona na cały monitor to już w ogóle ich nie widać w pionie nawet gdyby było możliwe wertowanie stron. To jakaś masakra!!! Teraz to jakieś dziwactwo ustawień!!! Niby coś się wyświetla ale tylko nr stron poszczególnych w lewym pionie, w tym samym, który był wtedy czytelny jak opisałam nawet przy powiększonej stronie. I jeszcze ta funkcja głosu a niby po co to komu potrzebne w komputerze tylko po to żeby przewrócić kartkę. Istna głupota!!! Mam nadzieję, że przywrócicie poprzednią formulę i funkcje online obsługi katalogu i nigdy więcej nie zobaczę tego dziwactwa!!!!!!!! PO CO USZCZĘŚLIWIACIE NAS NA SIŁĘ I ZMIENIACIE COŚ CO SIĘ SPRAWDZIŁO JEST BARDZO WYGODNE PRAKTYCZNE I CZYTELNE? LICZĘ ŻE WKRÓTCE PONOWNIE NIEDŁUGO ZOBACZĘ I OTWORZĘ JUŻ TEN NOWY – 8 NR KATALOGU ( bo chodzi o nr 8 – na szczęście jeszcze nie poprzednie ) I KOLEJNE KTÓRE BĘDĄ SIĘ UKAZYWAĆ . WASZA STAŁA KLIENTKA.

  • Witaj Mariella,
   Dziękuję za Twoje uwagi i wskazanie problemów. Nowa wersja została wprowadzona testowo. Być może po poprawkach zostanie wdrożona na wszystkich katalogach, ale jeśli okaże się, że nie spełnia oczekiwań użytkowników (również Twoich), zostanie zastąpiona poprzednią (starszą) wersją. Są powody dla których została wdrożona nowa wersja przeglądania. Ze starszej wersji również nie wszyscy są zadowoleni.

   Faktycznie występują wskazane przez Ciebie problemy z wyborem poszczególnych stron. Wkrótce zostanie to poprawione. Belka z miniaturami poszczególnych stron, na jednych urządzeniach działa poprawnie, na innych są z tym problemy. Aktualna wersja katalogu, może jeszcze nie działać poprawnie na wszystkich ekranach.

   Dźwięk podczas przewracania stron zostanie usunięty. Również uważam, że to zbędny dodatek. W tym tygodniu problemy te zostaną rozwiązane.

  • Prawa belka z miniaturami stron została poprawiona. Dźwięk przekładanych stron usunięty. Proszę sprawdzić i dać znać w odpowiedzi na ten komentarz czy jest już OK.

×
Strona Główna Katalogi Avon

Udostępnij na:

Katalog Avon 8/2020 | mójavon.pl

Katalog Avon 8/2020 - okres obowiązywania tego katalogu rozpoczyna się 21 maja, a kończy 10 czerwca 2020 roku. Kolekcja zapachów Attraction One w wersji dla Niej i dla Niego, to największa nowość tego katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]
×