MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 8/2022 sierpień

Avon katalog 8 2022 sierpień Katalog Avon 8/2022 obowiązywać będzie przez cały sierpień 2022 roku. Sierpniowy katalog spodoba się w szczególności miłośniczkom makijażu. W tym właśnie wydaniu wśród największych nowości zajdziesz kosmetyki do makijażu. Należą do niż: pogrubiające tusze do rzęs Ultra Volume, żelowa kredka do oczu, pigmenty do oczu, kreda do ust i policzków, puder rozświetlający oraz lakier do paznokci Crushed Crystals.

Wybrane nowości katalogu 8/2022

Ultra Volume – Pogrubiające tusze do rzęs Ultra Volume dostępne są w dwóch wersjach: standardowej i wodoodpornej. Każda z wersji dostępna jest w dwóch odcieniach: blackest black oraz brown black. Formuła tuszu w wersji standardowej zawiera olejek marula, a wersja wodoodporna ekstrakt z bambusa. Szczoteczka w kształcie oka ułatwia aplikacje tuszu blisko linii rzęs, aby pogrubić je od samej nasady. Formuła tuszu  wykonana jest w technologii AmpliFibre. Mikrowłókna w różnych kształtach i rozmiarach tworzą pogrubiającą warstwę wokół każdej rzęsy. Tusze kosztują 24,99 zł każdy. Ofertę znajdziesz na pierwszych stronach katalogu.

Żelowa kredka i pigmenty do oczu – Tuż po ofercie tuszy Ultra Volume, prezentowane są kolejne nowości. Żelowa kredka do oczu i pigmenty do oczu. Masz do wyboru aż 12 odcieni kredki. Pigmenty dostępne są w palecie składającej się z 3 lśniących efektów. Kredka kosztuje 19,99 zł, a pigmenty 49,99 zł.

Leave a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Avon katalog 7/2022 lipiec
Katalog Avon 7/2022 – lipiec
Avon katalog 6/2022 czerwiec
Katalog Avon 6/2022 – czerwiec
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 8/2022 - sierpień | mójavon.pl

Katalog Avon 8-2022 obowiązywać będzie w sierpniu 2022 roku. Największą nowością sierpniowego katalogu są pogrubiające tusze do rzęs w wersjach standardowej i wodoodpornej.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]