MENU
PEŁNY EKRAN
Newsletter
Jeszcze chwilka... :)

Katalog Avon 9/2022 wrzesień

Avon katalog 9 2022 wrzesień Katalog Avon 9/2022 obowiązywać będzie przez cały wrzesień 2022 roku. Wrześniowe wydanie powita Was nowymi zapachami. Pierwszy z nich, to woda perfumowana dla kobiet Far Away Splendoria. Jak możesz przeczytać na stronie z ofertą, w zapach zawiera akord białego oud, który został stworzony specjalnie dla Avon i na chwile obecną występuje tylko w tym zapachu. Kolejna zapachowa nowość, dotyczy wody toaletowej dla mężczyzn Elite Gentleman Santal.

Wybrane nowości katalogu 9/2022

Far Away Splendoria – Linia zapachów Far Away powiększyła się o wodę perfumowaną dla kobiet Splendoria. W zapachu znajdziesz nuty śliwki Black Splendor, akord białego oud oraz wanilię. Dostępny jest również perfumowany balsam do ciała Splendoria. Zapach możesz nabyć osobno lub w zestawie ze wspomnianym balsamem. W ofercie jest również zestaw składający się z 4-ech zapachów Far Away. Jeśli przed zakupem zapachu we flakonie o pełnej pojemności chcesz poznać jak pachnie, dostępna jest próbka zapachu. Próbkę znajdziesz na stronie 2, a zestaw Splendoria i sam zapach na stronie 3.

Elite Gentleman Absolute Santal – Zapach Absolute Santal powiększa linię męskich zapachów Elite Gentleman. W ofercie dostępny jest również żel do mycia ciała i włosów z tej samej linii. Jeśli przed zakupem chcesz wypróbować zapach, w ofercie znajdziesz również próbkę za 1,50 zł. Zapach o pojemności 50 ml kosztuje 55,99 zł. Szczegóły oferty sprawdzisz na stronach 100-101.

Advanced Techniques – Linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Advanced Techniques powiększyła się o nowe produkty nawilżające skórę głowy. W ofercie znalazły się: nawilżająca kuracja bez spłukiwania, szampon nawilżenie oraz odżywka nawilżenie ułatwiająca rozczesywanie. Kuracja ma pojemność 50 ml i kosztuje 8,99 zł.

1 Comments

    M
    Maria
    03 sie 2022

    Wiele świetnych promocji..super katalog. Przy okazji pytanko czy jest już dostępny focus nr 9?

Leave a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Katalog Avon 5/2023 maj
Katalog Avon 5/2023 maj
Katalog Avon 4/2023 kwiecień
Katalog Avon 4/2023 – kwiecień
×
Strona główna Katalogi Avon Avon Focus Modne fryzury Porady kosmetyczne

Udostępnij na:

Katalog Avon 9/2022 - wrzesień | mójavon.pl

Katalog Avon 9-2022 obowiązywać będzie przez cały wrzesień 2022 roku. Największą nowością wrześniowego katalogu jest woda perfumowana dla kobiet Far Away Splendoria.

Link na stronę i RSS-Feed

[rsnippet id="4" name="Pobierz"]