Galeria 16 zdjęć prezentujących 12 pomysłów na stylizację paznokci. Różne wzorki na paznokciach w różnych kolorach. Znajdziecie tutaj bordowe, czerwone, różowe, czarne i beżowe paznokcie z wzorkami.

Paznokcie możecie zdobić na wiele sposobów, używając do tego różnych materiałów i różnych narzędzi. Obecnie, tworzenie wzroków na paznokcie i sposoby ich stylizacji, ograniczane są głównie przez naszą wyobraźnię i zasoby finansowe, bowiem niektóre z wyszukanych stylizacji mogą okazać się dosyć kosztowne w wykonaniu. Tutaj jednak, będą prezentowane głównie stylizacje, które możecie wykonać we własnym zakresie lub w salonie kosmetycznym.

Bywa tak, że nie zawsze ma się ciekawy pomysł na wystylizowanie swoich paznokci. Wtedy z pomocą przychodzą wpisy, a właściwie galerie zdjęć takie jak znajdziecie na mojavon.pl. Ten wpis rozpoczyna cykl, w którym prezentowane będą zdjęcia przedstawiające pomysły na stylizację paznokci. Mam nadzieję, że galerie te okażą się dla Was pomocne i zainspirują nie jedną z Was do wykonania ciekawych stylizacji.

W powyższej galerii zdjęć prezentowanych jest 12 stylizacji paznokci. Niektóre ze stylizacji możecie oglądać na więcej niż jednym zdjęciu, ale z innych ujęć. W galerii znajdziecie ciekawe i oryginalne wzorki na paznokcie do noszenia bardziej na co dzień lub na nieformalną, luźną imprezę. Z jednym wyjątkiem. Paznokcie, o których mowa poniżej, z powodzeniem można wykorzystać w dniu ślubu. Nie jest to trudna, ani czasochłonna stylizacja, a z pewnością będzie pasowała do niejednej sukni ślubnej.

Opis wybranej stylizacji paznokci

Paznokcie kwadratowe, w kolorze beżowym z lekkim połyskiem [zobacz stylizację]. Palce serdeczne prawej i lewej dłoni, w okolicach obłoczka paznokcia pomalowane są na biało, figurą w kształcie zbliżonym do elipsy. Na jednym z łuków tej elipsy naniesiony został cieniutki, połyskujący pasek z drobnego brokatu. Jest to dosyć prosta stylizacja, ale niezwykle elegancka. Do jej wykonania wystarczy lakier do paznokci w kolorze beżu, szablonik lub precyzyjna ręka, którą wykonana zostanie elipsa na obłoczku paznokcia. Ewentualne drobne niedociągnięcia na linii elipsy i tak zasłoni brokatowy pasek. Najtrudniejsze wydaje się wykonanie paska z brokatu. Potrzebna jest tutaj precyzja podczas nanoszenia kleju lub lakieru cieniutkim pędzelkiem. Linię z naniesionym klejem posypujecie drobnym brokatem i pozostawiacie do wyschnięcia. Może to być srebrny kolor brokatu – jak na zdjęciu – lub można go zmienić, np. na kolor złoty.