DZIAŁY
SPIS TREŚCI - przejdź do działu lub strony.
Po wybraniu strony/działu, schowaj okno, klikając zakładkę "Działy", ESC lub szary X.

MENU

Katalog Avon 6/2017

· Tytuł katalogu: Wiosna
· Obowiązuje: od 13 kwietnia do 3 maja 2017
· Data (13.04.2017 – 03.05.2017)

Wybrane nowości

LUXE – podkład do twarzy 2 w 1. W katalogu Avon 6/2017 możecie zamówić próbkę podkładu matującego z bazą SPF 15. Podkład dostępny jest w dwóch odcieniach. Próbka o pojemności 1 ml kosztuje 1 zł. Pełna wersja podkładu, prawdopodobnie pojawi się w następnym katalogu. Udostępnienie próbki kosmetyku to fajny pomysł i dobrze, że Avon zdecydował się na to. Możecie przetestować produkt i wyrobić sobie zdanie o nim. Decyzja o zakupie pełnej wersji podkładu, po przetestowaniu będzie łatwiejsza. Oferta prezentowana jest na stronie 54.
Wzornik do stemplowania paznokci – to propozycja skierowana dla miłośniczek zdobionych paznokci. Szablon, który pozwala na wykonywanie wzorków na paznokciach ma aż 19 różnych wzorów. Zdjęcia produktu, paznokci z wzorkami oraz instrukcją jak wykonać zdobienia, znajdziecie na stronie 85.
Anew Platinum – linia kosmetyków przeciwstarzeniowych 55+ Anew Platinum powiększyła się o nowe kosmetyki: skoncentrowane serum liftingujące oraz krem liftingujący z aplikatorem do okolic oczu i ust. Serum liftinguje kontury twarzy, zwięsza elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu oraz redukuje widoczność zmarszczek. Krem redukuje widoczność tzw. kurzych łapek, wygładza powieki, redukuje widoczność zmarszczek oraz przywraca skórze bardziej elastyczny wygląd. Krem kosztuje 29,99 zł, a serum 44,99 zł. Str. 97
Avon Care – oczyszczająco-tonizująca woda różana do twarzy. Odświeża i oczyszcza skórę, nawilża, do każdego rodzaju skóry. Nie zawiera alkoholu. Zalecane używanie z płatkiem kosmetycznym. Cena 5,99 zł. Oferta na stronie 107.
Pierścionek Tiya – pierścionek ten zmienia kolory w świetle słonecznym. Pierścionek dostępny jest w trzech rozmiarach. Znajdziecie do w dziale „Fashion Butik” na stronie 129.
Bransoletka Yelena – to zawijane bransoletki z przewieszkami w kolorze złota. Długość całkowita bransoletek, to 56 cm. Dostępne są w kolorach: niebieskim, białym i różowym. Zdjęcia bransoletek możecie obejrzeć na stronie 131.
Truly Flawless – Jedną z ciekawszych nowości tego wydania, są miękkie rajstopy Truly Flawless, które można dobrać do odcieni podkładu Truly Flawless. Rajstopy wzorowane są na bestsellerowych odcieniach podkładu. Kosztują 25,99 zł. Oferta na stronie 144. Na tej samej stronie znajdziecie również modelujące body z czarną koronką, a stronę dalej halkę i body modelujące w jasną panterkę.

Wśród nowości również damskie torebki: Elsie, Carlynne oraz Isabella. Ta ostatnia, dostępna w kolorze błękitnym lub czerwonym.

Rating: 4.2. From 33 votes.
Please wait...

Komentarz

Click here to post a comment

Uzupełnij działanie (wymagane) *

×