DZIAŁY
Przejdź do działu lub strony katalogu.
Schowaj okno, klikając zakładkę "Działy", ESC lub szary X.

MENU

MójAvon.pl

· Katalogi Avon
· Avon Focus
· Porady Kosmetyczne

Katalog Avon 9/2017

· Tytuł katalogu: Wakacje
· Obowiązuje: od 14 czerwca do 4 lipca 2017
· Data (14.06.2017 – 04.07.2017)

Wybrane nowości:

Big & False Lash – pogrubiający tusz do rzęs Big & False Lash „Efekt sztucznych rzęs”, dostępny jest w nowym odcieniu: electric cobalt. Do tej pory, tusz ten dostępny był w dwóch odcieniach: black i brown black. Tusz ma wodoodporną formułę. Szczegóły możecie sprawdzić na stronie 7

Avon True Colour – w linii True Colour pojawiły się nowości: krem brązująco-upiększający oraz puder brązujący. Krem, ma filtr SPF15, stopniowo brązuje dając efekt opalenizny, wyrównuje koloryt i nawilża. Dostępny jest w dwóch odcieniach: light medium – dla jaśniejszych karnacji oraz medium dark, dla ciemniejszych karnacji. Z kolei puder brązujący, dostępny jest w czterech odcieniach. Brązuje i rozświetl skórę dając efekt naturalnej opalenizny. Krem kosztuje 12,99 zł, a puder brązujący 24,99. Oferta prezentowana na stronach 8-9.

Skin So Soft – w tym wydaniu katalogu Avon, macie spory wybór kremów do depilacji. Od tego wydania w ofercie dostępne będą: nawilżająco-wygładzający żel do golenia (do każdego typu skóry), krem do depilacji linii bikini (do skóry wrażliwej), uniwersalny krem do depilacji (do skóry wrażliwej) oraz krem do depilacji twarzy (do skóry wrażliwej). Ceny rozpoczynają się od 5,99 zł. Szczegóły sprawdzicie na stronie 13.

Jegginsy – na stronie 23 możecie obejrzeć zdjęcia stylowych jegginsów z bocznym suwakiem. Wykonane w 98% z bawełny i 2% elastanu. Dostępne w kolorach białym i granatowym oraz rozmiarach od S do XXL. Wydając na zakupy w katalogu minimum 39,99 zł, jegginsy będziecie mogły zamówić za 84,99 zł.

Homme Exclusive i Femme Exclusive – pierwsza strona działu „Moja perfumeria” (str. 26) przedstawia dwa nowe zapachy Avon. Homme Exclusive, to woda toaletowa dla mężczyzn z kategorii aromatyczno-drzewnej. Femme Exclusive, to woda perfumowana dla kobiet z kategorii kwiatowo-orientalnej.

Wybrane oferty:

Mark „Żelowy manicure” – tę ofertę znajdziecie na wewnętrznej, rozkładanej części okładki. Lakier do paznokci Mark, w 27-iu superlśniących odcieniach, dostępny jest za 7,99 zł. Aby skorzystać z oferty należy dokonać zakupu minimum 2 produktów ze stron 3-5. Jakie to produkty? Na wymienionych stronach prezentowane są oferty na: lakier do paznokci Mark oraz lakier nawierzchniowy. Wystarczy więc dokonać zakupu minimum 2 lakierów, aby zapłacić za każdy 7,99 zł. To dosyć mocno obniżona cena w stosunku do ceny regularnej.

 

Rating: 4.4. From 55 votes.
Please wait...

Komentarzy

Kliknij aby skomentować, ocenić, wyrazić swoją opinię...

Uzupełnij działanie (wymagane) *

Polub i obserwuj :)

Udostępnij na:

Katalog Avon 9/2017 | Wakacje | 14.06.17 - 04.07.17

Katalog Avon 9-2017 - tytuł "Wakacje" - obowiązywać będzie od 14 czerwca do 4 lipca 2017 roku. Sprawdź nowości i promocje tego wydania katalogu.

Link na stronę i RSS-Feed×